Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
ayarlayan ve emeği geçen tff ye teşekkür ediyoruz
Hocam lig kesinlikle şaibeli dediğinize katılıyorum. Lige saibeyi katan GS değil, hakemlerdir. Galatasaraylılarda en az bizim kadar magdur oldular. Ama ligin son haftasında bizim gibi taçları verilmedi diye iki gol yemediler. Mahalle maçı mi bu? Milyon dolarlık oyuncular hepsi. Aykut geçen sene bunu dediğinde linç yedi,bırakın bu saçmalıkları.
Bir Beşiktaşlı olarak mertçe tebrik ediyorum. En azından belediye projesi takımlar şampiyon olmadı.

aslan1071

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Taraftarı olmayan bir takıma şampiyonluk kazandırılması için o kadar para veririm sizce beinsports, biz kendimizi kandırmaya devam birileri milyonlar kazandı bile ah ah Türk futbolu ne halde sadece

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Fark ettiyseniz geçen sene bugün yani tam 1 yıl önce(19.05.2018)de' de şampiyon olmuştuk
:)

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Rize ve Akhisar maçı bana kalırsa da hakederek almadık fakat şampiyonluk hakedilmisti.

Başkasının başarısını haset ederek kin ve nefret söylemleriyle gölge düşürerek kendi basarisizligimizi görmezden gelerek bir yere varamayiz. 34 hafta boyunca hakemlermi taşıdı Galatasaray'ı yada 34 hafta hakemler sadece sizin tuttuğunuz takimlar aleyhinemi düdük çaldı

Lütfen kendi nefretiniz uğruna başkalarının değerlerini rencide edici polemik oluşturan düşünce ve söylemlerden kacinalim inşallah şampiyonlar Ligi'nde de ülkemize güzel puan yada puanlar getiririz.

Tebrikler GS

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
futbol konuları forumda yara açar, düşmanlığı besler. lütfen futbol konuları açılmasın. söyleyecek çok şey var ama yeri bu forum değil.

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
futbol konuları forumda yara açar, düşmanlığı besler. lütfen futbol konuları açılmasın. söyleyecek çok şey var ama yeri bu forum değil.
Hayata dair her türlü konuyu konusamicak kadar geri bir toplummuyuz ki futbol yada siyaset konusamayalim.
Mi ailesi olarak her türlü görüşü düşünceyi başkasının değerine saygisizlik etmeden konuusalim paylaşalım tartışalım görüşelim.
Nasıl ki bilgi paylaştıkça cogaliyorsa forumumuzda düşüncelerde elestirildikce saf temiz halini alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt