Soru Fotoğraftaki "mi cc9/note10" yazısı

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Selamlar. Öncelikle biraz aradım ama bulamadım cevabı vardıysa şimdiden kusura bakmayın.

İngilizce kullanıyorum telefonu her şeyi özelleştirdim ama fotoğraf köşesindeki info yazısını nasıl kaldıracağımı bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? :)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Selamlar. Öncelikle biraz aradım ama bulamadım cevabı vardıysa şimdiden kusura bakmayın.

İngilizce kullanıyorum telefonu her şeyi özelleştirdim ama fotoğraf köşesindeki info yazısını nasıl kaldıracağımı bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? :)

Kamera ayarlarında cihaz etiketi seçeneği var hocam.Oradan kapatıp açabilirsiniz.

Oyla:

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Kamera ayarlarında cihaz etiketi seçeneği var hocam.Oradan kapatıp açabilirsiniz.

Teşekkür ederim ingilizce olduğundan ne diye geçtiğini çözemedim. Kaldırdım şimdi. Bir süre acemi sorularla geleceğim :)

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Teşekkür ederim ingilizce olduğundan ne diye geçtiğini çözemedim. Kaldırdım şimdi. Bir süre acemi sorularla geleceğim :)
Hayırlı olsun cihazınız iyi günlerde kullanın.

Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise içersinde tüm dillerin olduğu Avrupa romuna geçebilirsiniz.

Oyla:

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Hayırlı olsun cihazınız iyi günlerde kullanın.

Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise içersinde tüm dillerin olduğu Avrupa romuna geçebilirsiniz.

Teşekkürler. Açmak için işlemi yaptım ama 408 saat sonra denememi istedi sevgili xiaomi. Açılınca rom geçişi yapacağım :)

Oyla:
Üst Alt