Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Forumumuzun Sayın 1 ve 3 numaraları da rica edelim....8=):D

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

1 Numara olarak bende yazayım :)

- HiddeNKinG Saklı Kral yada Gizli Kral diyenler oluyor.

Herhangi bir özel anlamı yok ama eskiden CS 1.6 zamanlarımızda herhalde 10-15 sene önce nick olarak gizli yazardım ve kafe sakinler gizli kral geldi derdi sonra üniversiteden bir arkadaşım ingilizce olarak hiddenking diyince öyle kaldı gitti bütün forum, oyun, sosyal medya kısacası her yerde bunu kullanırım :)

Yıllar öncesine gittim bir anda :)

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Soyad.Benim değil ama,anne trafımın soyadı.Rahmetli dedem müthiş bir ayakkabı tamircisi idi.Eski ayakkabıları yepyeni hale getirirdi.Satarken herkes yeni zannederdi.Rahmetli çok hesaplı satardı.Soyad işte.Rahmetli dedemi hep özlüyorum.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Soyad.ad:gnys.tlp
güneysu.talip
Soyadımı severek kullandığımdan önde kullanmayı her zaman sevmişimdir..

zte z9max max

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Benim nickim de çok ilginç bir hikayesi var çoğu forum sitesinde de aynıdır nickim lazye kelimesinin anlamı rusçada tembelleşmek demek benim kullandığım anlamı aslında bu ve ben Rizeli olduğum için 'Laz'ye bana uygun geliyor zaten ingilizcede lazy tembel demek birden fazla anlamı var benim için başka birininde benden başka üzerine daha çok yakışacağını düşünmüyorum :)

coravan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Mi5s 4 / 128
Meslek
sağlık
Konular
24
Belki herkes benim gibi meraklı olmayabilir, ama ben yinede soruyorum? Nick Name'inizin anlamı nedir?

Benimki 'Skorpi', çünkü 30.Ekim doğumluyum ve Burcum Akrep, Almancası Skorpion ve kısaltması Skorpi

Sizlerinkilerin de açıklamalarınızı bekliyorum.....Sevgilerimle

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Günaydın aslında nick name olarak kullandigim isim aslında benim soyadım.CORAVANLIOĞLU Van bölgesinin yukarisindan gelen anlamına gelir horosan hattından gelen insanları için kullanılır ZaZa çalışma bir kelime Balık burcuyum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
konu onaylandı

lowradiation

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyhan
Cihazım
SonyXperiaZ1
Konular
11
Yıllar önce bir forum üye olacakken kullanıcı adı arıyordum, o zamanlar ekranım (sanırım) vestel 14". Ekranın altında " low radiation" yazıyordu. Hep gözümün önünde, unutmam diye onu yazmıştım :) . Çoğu foruma üye olurken kullanıyorum hala, bazen de adımın kısaltmasını yazıyorum.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Japoncada Kai: Değişim, Zen :iyi daha iyi anlamına gelir.
Bu iki sözcüğün birleşmesi ile oluşan Kaizen “herkesi kapsayan sürekli iyileştirme anlamına gelmektedir. Bu kelime ayrıca bir felsefeyi ve bir yaşam biçimini de ifade eder: “her geçen günün bir önceki günden daha iyi olması için evde, iş yerinde ve sosyal yaşamda sürekli çaba sarf etmek.”
Sürekli iyileştirme prosesinin kaynağı Kaizen felsefesidir. Sürekli iyileştime prosesi; düşünce ve davranış olarak çalışan herkesin, her durumu tartışmaya açması ve sonra bunu iyileştirmenin yollarını aramasıdır.

Bu felsefe bu mantık biz Müslümanlar için de elzem olduğu değerlerimizle uyuştuğu için ve olması gereken bu olduğu takdirde bizi kimsenin tutamayacağı ve hiç bir millet ve milletlerin uydusu olmadan güçlü bir VATAN olabileceğimiz arzu ve temennisi ile...
Bu Nick tercihimdir. Hatta bazı fan sitelerinde de kaizenTR dir.
iyi forumlar

Üst Alt