Diğer Forumda sorunmu var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
HiddeNKinG sitede bakimmi var 3 gundur boyle ya siteye girmiyor yada girse tam girmiyor konulara vs giremiyorum mobil veridede boyle wifi dede sadece bu stede boyle

Muhammedemin06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mami0666
Cihazım
Mİ 8 LİTE
Meslek
Elektronik
Konular
3
Hocam ben ev interneti ve mobilde türktelekom kullanıyorum siteye ve internete girerken hiçbir sorun yaşamıyorum

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
HiddeNKinG foruma giriş yapmadigimda sorun yok çok seri şekilde giriyor fakat giriş yaptıktan sonra hesabıma bu yavaşlama başlıyor ve girmiyor siteye girse bile çok geç giriyor

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende sadece konu başlığına tıklayınca girmiyor, her seferinde sayfayı yenilemek durumunda kalıyorum.. drunk~~

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Bende sadece konu başlığına tıklayınca girmiyor, her seferinde sayfayı yenilemek durumunda kalıyorum.. drunk~~
Daha önce böyle sorun yoktu sitede ayarmi yapıldı bilmiyorum ya ip cakisiyor siteyle yada baska sorun var baska telefondada denedim aynı mobil veridede denedim aynı bugün farklı telefonda hesabıma giriş yapmadan siteye girdim sorunsuz giriyordu hiçbir sorun yoktu ama hesabıma girdikten sonra yavaşlama ve siteye girememe durumu başlıyor:(

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Daha önce böyle sorun yoktu sitede ayarmi yapıldı bilmiyorum ya ip cakisiyor siteyle yada baska sorun var baska telefondada denedim aynı mobil veridede denedim aynı bugün farklı telefonda hesabıma giriş yapmadan siteye girdim sorunsuz giriyordu hiçbir sorun yoktu ama hesabıma girdikten sonra yavaşlama ve siteye girememe durumu başlıyor:(
Hesaba giriş yaptıktan sonra yaşıyorsanız sorunu aynı dertten muzdarip oldum 2 yıl kadar önceydi yanılmıyorsam.. cantara hocama söylemiştim, ne yaptı hatırlamıyorum ama düzeldi.. Bir daha da öyle bir sorun hiç yaşamadım..

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Hesaba giriş yaptıktan sonra yaşıyorsanız sorunu aynı dertten muzdarip oldum 2 yıl kadar önceydi yanılmıyorsam.. cantara hocama söylemiştim, ne yaptı hatırlamıyorum ama düzeldi.. Bir daha da öyle bir sorun hiç yaşamadım..
cantara etiketleyelim belki yardımı dokunur çok sinir bozucu ya bu sorun :( evdeki bütün telefondan deniyorum aynı sorun var

5N1K

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi
Konular
0
cantara HiddeNKinG ben denemeyanilma benim hesabima girince foruma girmiyor ne alakaysa hicbir fikrim yok fakat bu hesabi simdi açtım hicbir sorun yok sorunsuz giriyor lütfen şu soruna co zum bulurmusunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorunu benden önce bu arkadaş yaşamış tek değilmişim cantara HiddeNKinG

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
cantara HiddeNKinG ben denemeyanilma benim hesabima girince foruma girmiyor ne alakaysa hicbir fikrim yok fakat bu hesabi simdi açtım hicbir sorun yok sorunsuz giriyor lütfen şu soruna co zum bulurmusunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorunu benden önce bu arkadaş yaşamış tek değilmişim cantara HiddeNKinG
Adminleri artık etiketlemeyi kesebilir misiniz. Sorunuz varsa özelden mesaj atınız. Yeni konularin öne çıkmasını engellemeyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt