Diğer Forumda sorunmu var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Aynı durum bende de oluyor şuan ara sıra sayfa bulunamadı, ip alınamadı diye bir konuya girerken 5-10 dakika bekliyorum bazen hiç girmiyor. Forumluk bir durum olduğunu sanmıyorum, sorun bizim iss de.
iss de sorun olacagini sanmiyorum her siteye vs girebiliyorum sorunsuz modeme guncelleme geldi yaptim sonra hard reset attim modeme sorun belki bendendir diye sorun devam ediyor ve bu sorun mobil verimdede ayni tt kullaniyorum mobilde

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
iss de sorun olacagini sanmiyorum her siteye vs girebiliyorum sorunsuz modeme guncelleme geldi yaptim sonra hard reset attim modeme sorun belki bendendir diye sorun devam ediyor ve bu sorun mobil verimdede ayni tt kullaniyorum mobilde

Bilemiyorum o zaman fakat Turknet kullanıp belirli sitelere erişimde sorun yaşayanlar var dh yide kontrol ettim bende mesela şuan teknoseyirin sitesine giremiyorum mobilde ise sıkıntı yok en basit örnek olarak incelenir umarım.

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
halen sorun yasiyorum galiba site ilgili sorun var birtek bendemi oluyor bilmiyorum ama siteye cok zor giriyor suan girmem bile mucize HiddeNKinG
Hocam millenicom kullanıyorum son 2-3 gündür bende de aşırı ağır fakat hız testinde problem yok sanki sitelerin çoğunun arayüzüne geç giriyor bende sorun operada falan sanıyorum bence saldırı ihtimalleri yüksek çünkü bir kaç gündür böyle

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Hocam millenicom kullanıyorum son 2-3 gündür bende de aşırı ağır fakat hız testinde problem yok sanki sitelerin çoğunun arayüzüne geç giriyor bende sorun operada falan sanıyorum bence saldırı ihtimalleri yüksek çünkü bir kaç gündür böyle
mobil veridede ayni sorun var bende

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
sorun halen devam ediyor

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Kablolu ve kablosuz sorun yok şuan için siteye hızlı giriyor sabahın 7'nde girdim o saatten beri sıkıntı olmadı. Şimdi sorun sitedenmi yoksa iss den mi bende onu anlamaya çalışıyorum çünkü forumlarda sıklıkla belirli sitelerde erişim sıkıntısı yaşayanlar var. Bu işi halen anlayamadım..

Muhammedemin06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mami0666
Cihazım
Mİ 8 LİTE
Meslek
Elektronik
Konular
3
Türktelekom kullanıyorum siteye çatır çatır giriyorum tıklamam yeterli

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
turk telekom mobil hattimdaki veri ile girmeyi deniyorum sorun gene devam ediyor farkli telefon denedim sorun ayni devam ediyor

Mobil veridede aynı durumu yaşıyor olmanız işi değiştiriyor zaten hocam ama sitede de sorun olsa biz wifi veya aynı şekilde vodafone mobil veride erişim sıkıntıları yaşayabilirdik aynı şekilde ddos olma ihtimali zayıflıyor böylece çünkü ddos saldırı olsa herkes aynı durumu yaşamazmı.

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
Hocam sitede bir çok şey kurulu olduğu için portal ana sayfa felan vs bloga bağlı olduğu için kasması normal bendede arada oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt