Diğer Forumda sorunmu var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Wi-fi ile giriyorum foruma çok geç tepki veriyor bazen girmiyor siteye mobil internet ile deniyorum aynı saldirimi var? DDOS ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Site gidip gidip geliyor bazen çöküyor bende sizde durum nedir

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Şuan bir sıkıntı yok bende gayet düzgün ama arada o dediğinizi bende yaşamaktayım.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Site çok geç yükleniyor bende girmiyor bazen deminden beri girmeyi deniyorum ya site tam açılmıyor yada girmiyor siteye

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0

Bende Turknet kullanıyorum da ondan sordum. Turknet te bende de oluyor o durum işte bende kopmalar meydana geliyordu hatta sonra sorunun modemden olduğunu öğrendim modemi değiştirdim kopmalar düzeldi ama sayfalara bağlantıda aynılarını halen daha yaşamaya devam ediyorum ekip yönlendirilecek dediler ama büyük ihtimalle iptale doğru gidiyor benim iş. Sayfaya bağlanınca xxxx.com.tr sitesinin ıp adresi bulunamadı, dns sunucusu bulunamadı, sayfaya bağlanılamıyor hataları alıyorum bazen de kendiliğinden bağlanıyor modem değişti kopmalar, gitti sayfalara erişim hataları aynen devam ediyor.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Bende Turknet kullanıyorum da ondan sordum. Turknet te bende de oluyor o durum işte bende kopmalar meydana geliyordu hatta sonra sorunun modemden olduğunu öğrendim modemi değiştirdim kopmalar düzeldi ama sayfalara bağlantıda aynılarını halen daha yaşamaya devam ediyorum ekip yönlendirilecek dediler ama büyük ihtimalle iptale doğru gidiyor benim iş. Sayfaya bağlanınca xxxx.com.tr sitesinin ıp adresi bulunamadı, dns sunucusu bulunamadı, sayfaya bağlanılamıyor hataları alıyorum bazen de kendiliğinden bağlanıyor modem değişti kopmalar, gitti sayfalara erişim hataları aynen devam ediyor.
3 yıldır sorunsuz kullandım illaki bende sorunlarla yaşadım ama diğer firmalardan kat kat iyi bu bi kaç gündür böyle bende

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
3 yıldır sorunsuz kullandım illaki bende sorunlarla yaşadım ama diğer firmalardan kat kat iyi bu bi kaç gündür böyle bende

Bende yaklaşık 3 aydır durum böyle bende 4 senelik abonesiyim ocakta 5.senesine gireceğiz fakat çözüm konusunda eli kolu bağlı kalan bir firma bir ara ekip geldide sorun yokmuş dediler vallahi bina yöneticisi babam zaten bütün gün yönetim odasındayız gelen giden olsa haberimiz oluyor ama kimsenin geldiği dahi yoktu. Klasik diğer firmalar gibi söyleşiler, fiyat konusunda rakiplerinin ötesinde olabilir ama sorun yaşamaya görsün.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
halen sorun yasiyorum galiba site ilgili sorun var birtek bendemi oluyor bilmiyorum ama siteye cok zor giriyor suan girmem bile mucize HiddeNKinG

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
halen sorun yasiyorum galiba site ilgili sorun var birtek bendemi oluyor bilmiyorum ama siteye cok zor giriyor suan girmem bile mucize HiddeNKinG

Aynı durum bende de oluyor şuan ara sıra sayfa bulunamadı, ip alınamadı diye bir konuya girerken 5-10 dakika bekliyorum bazen hiç girmiyor. Forumluk bir durum olduğunu sanmıyorum, sorun bizim iss de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt