Duyuru Forum Ticaret Puanı Sistemi Aktif Edilmiştir

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Forum üzerinden bir kullanıcı ile yapmış olduğunuz alışveriş ya da hizmet için Ticaret Puanı verebilirsiniz.

Ticaret Puanları
, kişilerin daha önce başkaları ile iş yaptığını ve bu ticaret puanlarının açıklama kısmında yazanlar doğrultusunda güvenilirlik ve iş yapma ahlakı hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayacaktır.

Ticaret Puanı sadece karşılıklı alışveriş durumlarında verilebilecektir. Bir kişi almadığı bir hizmet ya da ürün için ticaret puanı verir ya da alır ve bu durum fark edilirse, ilgili üyeler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

Taraflar birbirlerine Pozitif, Tarafsız, Negatif Puanlar verebilecektir. Ayrıca alıcı ya da satıcı olduğunuz durumlarda karşı tarafı ticaret puanı vermeye zorlayamazsınız.

Taraflar alıcı ve satıcı oldukları durumlarda karşı tarafın profile girerek alıcı ya da satıcı durumuna göre ilgili bölümden puan ve değerlendirme gönderebilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ticaret puanlarınızı ya da başka bir kullanıcının ticaret puanını profil sayfanızda ya da üye kartınızda görebilir. Rakam üzerine tıkladığınızda ise detayların bulunduğu sayfaya gidebilirsiniz.

Herkese iyi forumlar....

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Elinize emeğinize sağlık.. gece gündüz forum için verdiğiniz emeklere minnettarız. Yeni özelliğimiz forumumuza Hayırlı uğurlu olsun.:)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5