Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

onurmabeynci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi 9t - note 7
Meslek
Hekim
Konular
5
Artık whatsappla ilgilenmiyor sanırım, son güncellemesi mayıstaydı.İnstagram uygulaması olarak aeroyu kullanıyorum sizin önerdiğiniz daha iyi diyebileceğiniz güncel olarak yenilenen instagram var mıdır ?
instander kullanabilirsin çok güzel
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8.50 çıkış yaptı

başka bir yere yükleyebilirmisiniz kota aşıldı diyor

Son düzenleme:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Konu düzenlendi ve yeni sürüme güncellendi..!

Artık whatsappla ilgilenmiyor sanırım, son güncellemesi mayıstaydı.İnstagram uygulaması olarak aeroyu kullanıyorum sizin önerdiğiniz daha iyi diyebileceğiniz güncel olarak yenilenen instagram var mıdır ?

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
Mevcut wp yedeğimi aktaramadıktan sonra bi anlamı yok ki. O kadar mesaj var görsel var.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Mevcut wp yedeğimi aktaramadıktan sonra bi anlamı yok ki. O kadar mesaj var görsel var.
Orjinal sürüm ile Plus sürüm arasında yedekleme farkı olduğu için dediğiniz gibi bir özellik söz konusu değil. Yedeklemelerinizi ancak elle aktarabilirsiniz ve
bu konuda bir kaç araştırma mevcut ve konuda belirttim. Sohbet yedeğini nasıl alacağın hakkında konu başında bilgilendirmeler mevcut. Size bir deneme olarak bir bilgi vereyim com.fmwhatsapp olan uygulamayı kurun ve sonrasında numara kısıma kadar gelin ve sonrasında çıkın. Telefon hafızasında FMWhatsapp klaörü olacaktır ve bu klasörlerin içine diğer klasördeki sohbet yedeğinizi isimine göre kopyalayın. Uygulamayı açın ve kurulumu yapın sonrasında sohbet yedeğini görecektir, eğer görüntülenmez ise alternatif olarak internet üzerinden bir araştırma yapabilirsiniz.

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Güncelleme çıkış yaptı

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Güncelleme çıkış yaptı

Haydaa, daha bugün öğlen kurdum ben, indirip direkt üstüne kursak olur mu, 8.50 yi kurmuştum

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Güncelleme çıkış yaptı
Hocam takipteyim ve çalıştığımdan dolayı güncellemeyi akşam zamanı yapıyorum. Kendim güncellemesini yaptım ancak düzenlemeyi şimdi yapıyorum.
Ayrıca uyguma uzantılarını farklı olarak kuranlar dahi var bilginize.
Haydaa, daha bugün öğlen kurdum ben, indirip direkt üstüne kursak olur mu, 8.50 yi kurmuştum
Herhangi bir sorun olmaz her güncelleme sonrası direkt olarak kurun.

kdrsvm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9 se
Meslek
Telefoncu
Konular
18
Bu uygulamayı kullandık beğenmedik mesela orjinaline dönerken sohbet ve medyayı geri yükleyebilir miyiz?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Bu uygulamayı kullandık beğenmedik mesela orjinaline dönerken sohbet ve medyayı geri yükleyebilir miyiz?

Yüklersiniz ancak bazı kişiler sorun yaşayabiliyor isterseniz bir örneklendirme verdim onu deneyin öyle kullanın.
Önce sohbet yedeğinizi alın ve sonra örneği uygulayın.

Orjinal sürüm ile Plus sürüm arasında yedekleme farkı olduğu için dediğiniz gibi bir özellik söz konusu değil. Yedeklemelerinizi ancak elle aktarabilirsiniz ve
bu konuda bir kaç araştırma mevcut ve konuda belirttim. Sohbet yedeğini nasıl alacağın hakkında konu başında bilgilendirmeler mevcut. Size bir deneme olarak bir bilgi vereyim com.fmwhatsapp olan uygulamayı kurun ve sonrasında numara kısıma kadar gelin ve sonrasında çıkın. Telefon hafızasında FMWhatsapp klaörü olacaktır ve bu klasörlerin içine diğer klasördeki sohbet yedeğinizi isimine göre kopyalayın. Uygulamayı açın ve kurulumu yapın sonrasında sohbet yedeğini görecektir, eğer görüntülenmez ise alternatif olarak internet üzerinden bir araştırma yapabilirsiniz.

kdrsvm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9 se
Meslek
Telefoncu
Konular
18
Uygulama içerisinde yedekleme alanı mevcut bu yedekler tam olarak nereye depolaniyor acaba

Üst Alt