Rom Flyme 8

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Uzun süre basınca geliyordu ama çift basma yapınca normale döndü.Suan asistan olayı yok bende.Benim cihazda SD kart yok ama sıkıntı olmaz herlade
hocam mix 2 için kuramadım bir türlü ya format data yapıyorum açılırken gri kare bir ekranda kalıyor.oranfe fox yüklüyorum onuda kabul etmiyor.napcağımı şaşırdım

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Mrb mi9t ye yukleyebilen varmi

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
arkadaşalr yükleyip deneyen varmı deneyimelrini söylemek için ? cc9 telfonum ama herhangibir telefona kurupp deneyen miui ile karşılaştırmak için ?

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Flyme 8(X sürüm fark etmiyor) için tasarlanan yerelleştirme uygulaması FlyRus artık Google Play Store'da. Uygulamayı kullanabilmeniz için telefonunuzun root edilmiş olması gerekiyor.

En sorunsuz Google uygulamalarını ise Putt Reborn uygulaması ile yükleyebilirsiniz.

İsaermagan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Elektronik
Konular
1
Tüm sürümleri denedim telefon açılınca dokunmatik işlemiyor. Telefon Mi8 SE çözümü bilen var mı ?

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Herseyi yaptım türkçede yapıom ama kapatıp acınca türkçe dil gidiyor..overlay klasorune işliyor sonucta dosyaları anlamadım gitti

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Herseyi yaptım türkçede yapıom ama kapatıp acınca türkçe dil gidiyor..overlay klasorune işliyor sonucta dosyaları anlamadım gitti
hocam bende sana soruyum şimdi mi9se için flme8 romun indirdim illa türkçe yapmak için bu işlemleri yapmakmı lazım global yokmu bend acemiyim bu rom da

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
aynen öyle bende uğraştım bitirdim sevindim ama biz rom üzerinde app ve mod denemesi yapmadan nasıl telefon kullanalım ki. Akıllı cihaz kullanama mantığımıza aykırı :) illa ki rebootsuz bir hayat yok olunca her defasında yeniden TR yap. Ha bir app kaldır ile yapılanlar da TB ile dondurma şeklinde değil yani üzerine güncelleme yaptığınızda onlar dondurulmuş gelmiyor sadece arayüzde kapatılmış oluyor bundan dolayı PUTT-Reborn-3.1.7-release ve Flyrus-0.9.2beta ile yapılan işlemler kalıcı değil. Buda romdan acil kaç uyarısı ile son buldu benim için. Bu uygulamalar üzerinde çalışan bir Türk arkadaş var aslında Meizu TR de. ona bir ulaşabilirsem oda ilgilenirse vs vs.

Neyse herkese:
Rabbimizden samimi teslimiyet ve inançla, sağlık ve afiyet ile nice RAMAZANLARA kavuşmayı,
Nice BAYRAMALARA Mutlu ve huzurlu varmayı nasib etsin dileklerimle...

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Beta rom mu yoksa dailiy rom mu daha iyi? (Bu romlar daha güncel olduğu için birini yüklemek istiyorum)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi mix 2 beta sürümü indirip yükledim . temiz kurulum yapıyorum fakat cihaz kurulum bittikten sonra açılmıyor ve direkt recovery moda giriyor.

Son düzenleme:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Sonunda yükledim (Beta versiyon)
Komple hafızayı silmeden rom yüklensede telefon açılmıyor . Tek yolu tamamen telefon hafızasını silmek . O yüzden yedeğinizi alıp o yedeği de bilgisayara falan atın.
gapps yüklemek için en kolay yöntem Meizu nun kendi installer uygulaması.

gapps yükledikten sonra flyrus uygulamasının son sürümünü playstore dan indirin. Busybox apk bulup onuda yükleyin mutlaka. Gerisi zaten ilk sayfadaki video da var. Putt RE uygulamasını yüklemenize gerek yok . Attığm linkteki meizunun kendi google installer ı daha iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Google+Installer+4.5.4.apk
    2,9 MB · Görüntüleme: 11
Üst Alt