Rom Flyme 8

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Sonunda yükledim (Beta versiyon)
Komple hafızayı silmeden rom yüklensede telefon açılmıyor . Tek yolu tamamen telefon hafızasını silmek . O yüzden yedeğinizi alıp o yedeği de bilgisayara falan atın.
gapps yüklemek için en kolay yöntem Meizu nun kendi installer uygulaması.

gapps yükledikten sonra flyrus uygulamasının son sürümünü playstore dan indirin. Busybox apk bulup onuda yükleyin mutlaka. Gerisi zaten ilk sayfadaki video da var. Putt RE uygulamasını yüklemenize gerek yok . Attığm linkteki meizunun kendi google installer ı daha iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Usta vendor falan yüklemedim mi ben biraz. Araştırdım vendor ile kuruluyor falan dediler bende mi 9 t yukleyecem ama direk herşeyi sıfırlayıp dahili depolama da içinde öyle yüklediniz doğru anladım dimi

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Yok ben bir türlü kuramadım fastboot mod da kalıyor devamlı ne yaptimsa olmadı bir kere nasıl olduysa açılış ekranı geldi bu seferde orayai gecemedim romu çok merak ediyorum aslında mi9t için bu arada

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Sonunda yükledim (Beta versiyon)
Komple hafızayı silmeden rom yüklensede telefon açılmıyor . Tek yolu tamamen telefon hafızasını silmek . O yüzden yedeğinizi alıp o yedeği de bilgisayara falan atın.
gapps yüklemek için en kolay yöntem Meizu nun kendi installer uygulaması.

gapps yükledikten sonra flyrus uygulamasının son sürümünü playstore dan indirin. Busybox apk bulup onuda yükleyin mutlaka. Gerisi zaten ilk sayfadaki video da var. Putt RE uygulamasını yüklemenize gerek yok . Attığm linkteki meizunun kendi google installer ı daha iyi.
evet kurulmasına kuruluyor doğru ancak TR kullanayım derseniz işlem bittikten sonra bir rebootta herşey sıfırlanıyor o kötü morelocale2 kadar dahi kalıcı TR yapmıyor uygulama. Ayrıca şahsen ben harici SD kartı çözemedim bu benim ciddi sorun oluyor. Yani Rom neden Harici SD kartı göstermiyorlar engelleniyor onu anlamış değilim. Neticede şayet güvenlik amacı ise ben onayı vereyim aç bana değil mi? Yok illa eziyet. Ha birde ekran DT2W/S olayı da yok illa butonla kapat ve FP ile aç, yani diğer AOSP, OOP romlarda dahi bu imkan varken Meizu böyle bir eklentiyi düşünmüyor. Bunları bir şekilde halledicez veya global port bekleyeceğiz. Sanırım o da Çok Beklersiniz! modunda :) Bunlar benim acizane fikirlerim katılan olur katılmayan olur. Fikirlere açığız varmı? tavsiyeleri olan bu bahsettiklerime.
Ha bide hala android9 , 10 gelince belki format değişir umarım

Son düzenleme:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Usta vendor falan yüklemedim mi ben biraz. Araştırdım vendor ile kuruluyor falan dediler bende mi 9 t yukleyecem ama direk herşeyi sıfırlayıp dahili depolama da içinde öyle yüklediniz doğru anladım dimi
Yoo vendor falan yüklemedim. Sadece format data yapmak zorunda kaldım. Birde zip içindeki magisk dosyası eski sürüm. Onu silip güncel dosyayı zip dosyasına ekledim o şekilde yükledim.

evet kurulmasına kuruluyor doğru ancak TR kullanayım derseniz işlem bittikten sonra bir rebootta herşey sıfırlanıyor o kötü morelocale2 kadar dahi kalıcı TR yapmıyor uygulama. Ayrıca şahsen ben harici SD kartı çözemedim bu benim ciddi sorun oluyor. Yani Rom neden Harici SD kartı göstermiyorlar engelleniyor onu anlamış değilim. Neticede şayet güvenlik amacı ise ben onayı vereyim aç bana değil mi? Yok illa eziyet. Ha birde ekran DT2W/S olayı da yok illa butonla kapat ve FP ile aç, yani diğer AOSP, OOP romlarda dahi bu imkan varken Meizu böyle bir eklentiyi düşünmüyor. Bunları bir şekilde halledicez veya global port bekleyeceğiz. Sanırım o da Çok Beklersiniz! modunda :) Bunlar benim acizane fikirlerim katılan olur katılmayan olur. Fikirlere açığız varmı? tavsiyeleri olan bu bahsettiklerime.
Ha bide hala android9 , 10 gelince belki format değişir umarım
Bende hiçbir şekilde dil sıfırlanma Dı. Muhtemelen adımlar da biyerde hata yapıyorsun.

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Yoo vendor falan yüklemedim. Sadece format data yapmak zorunda kaldım. Birde zip içindeki magisk dosyası eski sürüm. Onu silip güncel dosyayı zip dosyasına ekledim o şekilde yükledim.

Bende hiçbir şekilde dil sıfırlanma Dı. Muhtemelen adımlar da biyerde hata yapıyorsun.

Hocam rom iyimi MIUI ya göre ne dersiniz uğraşmaya degermi biraz daha ugrasacam yoksa

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Hocam rom iyimi MIUI ya göre ne dersiniz uğraşmaya degermi biraz daha ugrasacam yoksa
Şu anki haliyle değmez. Eğer flyme 8 global çıkarsa ve romlar global versiyon üzerine portlanırsa o zaman değer. Çünkü Çin romunda öyle yada böyle biyerde Google la alakalı bir problem çıkıyor

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16

Uygulamanın güncel sürümü burada. Bunu indirip yükleyin, dil sıfırlanma sorunu bu sürümde ortadan kalkıyor. Çevirilerde yenilendi.

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Mi 9T pro icin hangi versiyonu indirmeliyim ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Uygulamanın güncel sürümü burada. Bunu indirip yükleyin, dil sıfırlanma sorunu bu sürümde ortadan kalkıyor. Çevirilerde yenilendi.

Hocam, resimde görüleceği üzre daily bölümüne ek beta bölümü gelmiş. Farkları nelerdir bilginiz mevcut mu ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt