Soru Flash xbl error sorunu

ibere

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
5s plus
Konular
8
Merhaba arkadaşlar, xiaomi 5s plus telefona sahibim. Telefonum açılmıyor, stock rom +magisk vardı,bootloader acıkken bootloaderi kilitledim, telefon açılmamaya başladı. fastboot açılıyor. global rom atarken Flash xbl error hatası veriyor. telefon 9008 olarak pc görüyor, unlock yapayım dedim Current account is not bound to this device hatası alıyorum. bu durumda ne yapmam gerekir acaba ? Teşekkürler

ahmet123123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 5 pr
Konular
0
abi bena aci note 5 pro aynı acılıyor xioimi ekranı geldip gidiyo

Oyla:

erl575757

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bünyamin
Cihazım
remi note 7
Konular
0
redmi note 7 cihazım fastboot da acılıyor boot loader kilitli edl modda qfil sahara hatası veriyor nasıl yapcam acaba

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
redmi note 7 cihazım fastboot da acılıyor boot loader kilitli edl modda qfil sahara hatası veriyor nasıl yapcam acaba
Hocam sanırım çin cihazına global rom atılıp bl kilitlendi, doğru mu? Eğer dilerseniz cihazınızı çalışır duruma getirebilirim elime gelirse.

Oyla:

ahmetgocer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hocam siz beni dinlememişsiniz ki. Ben size özel olarak şu mi flash ile deneyin diyorum. Çünkü biliyorum diğerleri atmayacak romu yarıda hata verecek. Siz yine başınızın doğrusuna gidip benim verdiğim linkten başka bir mi flash kullanmışsınız.

Forumda konu var china pc suite ile rom atmak ilr ilgili.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam selaamın aleyküm genelde yardımcı olduğunuzu gördüm redmi nte 8 pro telefona rom yüklerken clean all anad lck seçeneğini seçmişim şuaanda fastbbot ve maın menuye giriyor dolayısıyla bootloader ve usb hata ayıklama kilitlendi yardımcı olabilecek misiniz

Oyla:

sefa010

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
x
Cihazım
xiomi
Konular
0
iyi günler aynı sorun bendede varda yardımcı olurmusunuz telefonum xiomi redmi not 8 hangi sürümü yüklemeliyim nerden indirebilirim bu sürmleri

Oyla:

Deyper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Ayni sorun bende var telefon redmi ekranında kalıyor dediğiniz miphone indirdim yine aynı hatayı veriyor yapabileceğimiz birsey varmi

Oyla:
Üst Alt