Soru fikirleriniz değerli

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
arkadaslar 4 5 aydır miroomdayım alısmıs kudurmustan beter diye bi laf vardır telefonda sapıtmalar basladı banada bahane oldu suan yedekleri alıyorum foruma yeni cok güzel romlar gelmis yorumlara felan baktımda biraz karısık ortalık özellikle miui 12 olan cok dikkatimi cekti suan hangi romu kullanıyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz yüklediğim zaman en az 4 5 ay daha kullanıyım

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
eu betayı indirdim forumdaki son paylasılan miui12 romuda indiriyorum simdi 3 4 tane indirip sabaha kadar deniyecem öyle karar vecem artık

Oyla:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Rom işi çok karışık hocam Custom Romların performansı cihazdan cihaza değişiyor gördüğüm kadarıyla sizlere cevap veren arkadaşlarımın çoğu da ben gibi sizin cihazdan kullanmıyor (◔‿◔) en sağlıklısı sizin cihaz için bulunan romların bölümünde gezinip bilgi sahibi olmanız ve en önemlisi bir kaç farklı Romu kurup kendiniz değerlendirmeniz...

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Tabii ki. Hocamız kendi cihazı için en stabil olana kendi kadar verecektir.
Rom işi çok karışık hocam Custom Romların performansı cihazdan cihaza değişiyor gördüğüm kadarıyla sizlere cevap veren arkadaşlarımın çoğu da ben gibi sizin cihazdan kullanmıyor (◔‿◔) en sağlıklısı sizin cihaz için bulunan romların bölümünde gezinip bilgi sahibi olmanız ve en önemlisi bir kaç farklı Romu kurup kendiniz değerlendirmeniz...

Oyla:

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
saolun hepiniz 4 tane sectim indirdim kuruyorum suan test edecem dediniz gibi cihaza göre cok fark ediyo en az hatası olan kafi

Oyla:

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
aman aman mi max 2 de kullanmam onu bidaha en son denedimde cok fazla sacma sapan hatası vardı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada suan repack v4 romdayım miui 12 hosuma gitti romda gayet stabil 1 2 gün deniyecem galiba

Son düzenleme:
Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
aman aman mi max 2 de kullanmam onu bidaha en son denedimde cok fazla sacma sapan hatası vardı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada suan repack v4 romdayım miui 12 hosuma gitti romda gayet stabil 1 2 gün deniyecem galiba
Size önerim: miui9 kurun. Greeshanın miui9 stabil sürümünü deneyebilirsiniz

Oyla:

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
Size önerim: miui9 kurun. Greeshanın miui9 stabil sürümünü deneyebilirsiniz
miui 8 ve 9 zu daha önce uzun süre kullandım ama yeni sürümlerdeki rahatlıktan sonra insanın kullanası gelmiyo en son ses cubuğu yüzünden bırakmıstım yenisine alısınca insan eski cok gözüme batıyo su an miui12 ilk defa kullanıyorum ve gercekten cok hosuma gitti cihaz komple yenilendi gözümde cok fazla iphone esintisi var ama hos

Oyla:
Üst Alt