Mod FDE.AI Tüm Cihazlar İçin Performans/Güç Optimize Edici[Magisk]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
Önce sürümü hatırlamıyorum ama o zamanlar telefonu başlatınca start gibi yazılar gelirdi. Format sonrası buradaki güncel olanı yükledim telefonu başlatınca öyle yazılar gelmedi acaba çalışmıyor mu artık ?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Bunun yerine lkt de batarya modu kullanılabilir

Antocio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Güncel Xiaomi.eu rom ve Magisk güncel sürüm ile kurmayı denedikten sonra telefon kendini fastboot moduna attı, TWRP hala aktif ama sisteme erişmiyor. Sıfırlamak zorunda kalacağım. (Farklı bir problem yüzünden bu durumun olmuş olma ihtimali yüksetir, bu mesaj yalnızca bilgi amaçlıdır. Telefonda ciddi değişikliklere ya da kök/root değişiklikleri yapmadan önce tam yedekleme alarak önlemizi alın!).

omer0760

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
mi9t
Konular
10
magisk ile kuruyorum ama modüllerde görünen bir şey yok, 2 farklı zip denedim olmadı, magiskten aradığımda da fde görünmüyor ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz ?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Güncel Xiaomi.eu rom ve Magisk güncel sürüm ile kurmayı denedikten sonra telefon kendini fastboot moduna attı, TWRP hala aktif ama sisteme erişmiyor. Sıfırlamak zorunda kalacağım. (Farklı bir problem yüzünden bu durumun olmuş olma ihtimali yüksetir, bu mesaj yalnızca bilgi amaçlıdır. Telefonda ciddi değişikliklere ya da kök/root değişiklikleri yapmadan önce tam yedekleme alarak önlemizi alın!).

Bu modül bu ve benzeri sorunlar yüzünden magisk repodan kaldırılmıştı. Bilgilendirme için teşekkürler.

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

FDE.AI
LKT
NFS
Bunları kullanmayın arkadaşlar. Xda'da anakartı yanan çok kişi var. Arter97 açıklama yaptı geçenlerde.
Magisk repo'dan atıldılar, Xda'da atılmaları an meselesi ve siz hâlâ kullanıyorsunuz.
Kernel geliştiricileri değil bunlar. Kernel için yüzlerce parametre giriliyor, test ediliyor.
Bu adamlar linux çekirdeği için kritik düzeydeki değerleri değiştirmiyor engelliyor. Fsync'ı bile kapatıyorlar.
Magisk'te kernel düzeyinde düzenlemeler önerilmiyordu zaten.

İlla android'de performans istiyorsanız custom kernel yükleyin.

Son düzenleme:

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9

FDE.AI
LKT
NFS
Bunları kullanmayın arkadaşlar. Xda'da anakartı yanan çok kişi var. Arter97 açıklama yaptı geçenlerde.
Magisk repo'dan atıldılar, Xda'da atılmaları an meselesi ve siz hâlâ kullanıyorsunuz.
Kernel geliştiricileri değil bunlar. Kernel için yüzlerce parametre giriliyor, test ediliyor.
Bu adamlar linux çekirdeği için kritik düzeydeki değerleri değiştirmiyor engelliyor. Fsync'ı bile kapatıyorlar.
Magisk'te kernel düzeyinde düzenlemeler önerilmiyordu zaten.

İlla android'de performans istiyorsanız custom kernel yükleyin.
Fsync den bahsetmişsiniz de Fsync dediğiniz şey telefonu çökertmediğiniz sürece bir şey fark ettirmiyor. Tam tersine kapamak performans artışına yol açıyor

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Fsync den bahsetmişsiniz de Fsync dediğiniz şey telefonu çökertmediğiniz sürece bir şey fark ettirmiyor. Tam tersine kapamak performans artışına yol açıyor

vsync diyecektim hocam. Yanlış yazmışım. Vsync kapalı olunca mobil oyunlarda yırtılmalara neden oluyor.

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Ben kurdum tel açıldıktan sonra kurulumun bittiğsini gösteren log txt dosyasını bulamadım. Sadece pubg bin datası silinmişti.şimdş bu kuruldu mu kurulması mı .magisk te modül kurulu görünüyor ama log dosyası yok

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Ben kurdum tel açıldıktan sonra kurulumun bittiğsini gösteren log txt dosyasını bulamadım. Sadece pubg bin datası silinmişti.şimdş bu kuruldu mu kurulması mı .magisk te modül kurulu görünüyor ama log dosyası yok
Silin, kurmayın şunu artık. 2010'dan beridir android kullanırım. Xda'da böyle fail bir mod çıkmadı şimdiye kadar.
Anakartı yakıyor bu meret. Daha bir çok probleme sebep oluyor. AI dediği şey de yalan, hikaye...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt