Mod FDE.AI Tüm Cihazlar İçin Performans/Güç Optimize Edici[Magisk]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam bu fix attim sonra magisk den kaldirmak istedim cihaz persist dosyasi sildi data tutmuyor imj peraist atiyoruz tutmuyor data kendini siliyor buyuk sorunlar yaşatıyor cihaza kaldirinca suan cihaz pert yazilimci arkadas verdim cihazi ikigundur uğraşıyor sonuc yok telegram da bu fix den sorun yasayan 60 yakin insan var kimse cozum bulamıyor data hata veriyor cihaz tekrar baslatinca herşey siliniyor cihaz açılışta kalıyor basklari mağdur olmasin bence yada çözüm biliyor musunuz kaldirmanizi tavsiye ederim benim basim agridi cihaz gitti suan 9t pro
Araştırmalarım da bunun gibi sorun yaşayan görmedim. Magisk modülü olması dolayısı ile uygulamayı veya Magisk i silince normale dönmesi gerekir. XDA ve 4pda da herhangi bir problem yaşayan yok aksine herkes memnun. Uygulama Google Play'de 15 TL ye satışa sunulmuş. Bence güncel versiyonunu deneyin

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Hocam bu fix attim sonra magisk den kaldirmak istedim cihaz persist dosyasi sildi data tutmuyor imj peraist atiyoruz tutmuyor data kendini siliyor buyuk sorunlar yaşatıyor cihaza kaldirinca suan cihaz pert yazilimci arkadas verdim cihazi ikigundur uğraşıyor sonuc yok telegram da bu fix den sorun yasayan 60 yakin insan var kimse cozum bulamıyor data hata veriyor cihaz tekrar baslatinca herşey siliniyor cihaz açılışta kalıyor basklari mağdur olmasin bence yada çözüm biliyor musunuz kaldirmanizi tavsiye ederim benim basim agridi cihaz gitti suan 9t pro
Ben uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Hem şarj hem de batarya ömrünü uzatıyor. Çok sorun yaşayanlar için tavsiyem sadece Real time optimizasyon ve optimize art seçeneklerini kullanmaları. Yazılım zaten telefonun güç ihtiyacına göre performansı artırıyor yada azaltıyor. Dediğim gibi bu iki seçenek açık bende ve zamandır herhangi bir sorun yaşamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca belirtmek isterim ben apk versiyonu kullanıyorum ama satın almadan önce magisk modülünü de kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Son olarak magisk sürümü güncel versiyonunu ekliyorum.

Ekli dosyalar

• FDE.AI-v7.1-universal-20191126-signed.zip
    1,1 MB · Görüntüleme: 55

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Ben uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Hem şarj hem de batarya ömrünü uzatıyor. Çok sorun yaşayanlar için tavsiyem sadece Real time optimizasyon ve optimize art seçeneklerini kullanmaları. Yazılım zaten telefonun güç ihtiyacına göre performansı artırıyor yada azaltıyor. Dediğim gibi bu iki seçenek açık bende ve zamandır herhangi bir sorun yaşamadım

Ayrıca belirtmek isterim ben apk versiyonu kullanıyorum ama satın almadan önce magisk modülünü de kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Son olarak magisk sürümü güncel versiyonunu ekliyorum.
Değerli bilgiler ve güncel uygulama için teşekkürler

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bazı cihazlar ile tam uyumluyken bazılarında ısınma problemi yaşayabiliyordu bu mod. 2 ay kadar test ettim sürümlerini durum Mi 8 cihazım için böyleydi. XDA' da ki bir kaç kullanıcı daha belirtmişti ana konuda.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Araştırmalarım da bunun gibi sorun yaşayan görmedim. Magisk modülü olması dolayısı ile uygulamayı veya Magisk i silince normale dönmesi gerekir. XDA ve 4pda da herhangi bir problem yaşayan yok aksine herkes memnun. Uygulama Google Play'de 15 TL ye satışa sunulmuş. Bence güncel versiyonunu deneyin

Ins kimse sorun yasamaz hocam benim basima geldi soylemek istedim tsk

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Magisk sürümü işe ile yarar mı yoksa playstore den ücretli mi almak gerekiyor

Son düzenleme:

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Bu modülün ayarlarını nasıl yapıyoruz?

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Paralı versiyonunu kullanıyorum. 7.3 sürümünde antutu skoru bir tık daha fazla çıkıyor. ama genel kullanımda çok da bir fark hissetmedim. Ek bilgi olsun buda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt