İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Evet bahsettiğiniz paket 35 tl. Turkcell fiyat konusunda diğerlerinden çok pahalıdır buna birşey diyemem.
Vodafone red 20 paketindeyim84 oduyodum yarından sonra 115 olacak mi 8 desteklemiyor demişsin hocam yani gecsem internette sorun mu yaşarım.

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Merhaba arkadaşlar, Turkcell bayi çalışanı olarak ramazan dolayısıyla uygun bulduğum bir iki faturalı tarifeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Önereceğim paketler Lifecell paketleri.
Öncelikle belirtmek istediğim şudur. Yeni kampanyamız şu şekilde yeni gelen müşterilerilerimiz, paketi 50 Tl den fazla olduğu durumlarda turkcell 12 ay boyunca her ay 3Gb ekstra internet veriyor.

Ayrıca yeni gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca ister her ay 2gb ek internet isterse ek her yöne 1000 dk alıyor. Burda seçim sizin ama ben açıklamayı internet hediyesi almış gibi yapacağım.
Paketlerin hepsinde bip üzerinden 1000dk her yöne aramanız var. Bilmeyenler için açıklama yapıyorum bipten bip e arama değil bu. Sadece arayan kişi de bip olsun. Diğer kişiyi normal şebeke den arıyor. Dakikanız bittiği durumlarda mantıklı bir sistem..

Şimdi gelelim paketlere;
-Lifecell fırsat 7Gb. (54TL)
İçerikleri : 1000 Dk her yöne arama, 1000 dk bip üzerinden her yöne arama.
100 sms.
7Gb normal internet+3gb haydi gel paketi +2 Gb illere özel kampanyadan gelen paket (bunun yerine 1000dk her yöne de alabiliriz) + facebook, Twitter ve instagram paketi 2Gb. Toplamda 14Gb internet
+Turkcell uygulamalarında geçerli 25Gb hediye internet. (lifebox, bip, turkcell TV, yaani, fizzy)

Lifecell Fırsat 9Gb: (63TL)
İçerikleri : 1000 Dk her yöne arama, 1000 dk bip üzerinden her yöne arama.
100 sms.
9Gb normal internet+3gb haydi gel paketi +2 Gb illere özel kampanyadan gelen paket (bunun yerine 1000dk her yöne de alabiliriz) + facebook, Twitter ve instagram paketi 2Gb. Toplamda 16Gb internet
+Turkcell uygulamalarında geçerli 25Gb hediye internet. (lifebox, bip, turkcell TV, yaani, fizzy)

Son olarak paketler fizzy premium üyeliği veriyor. Kotanizdan yemez. Sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
Turkcell tv için 5 Gb veriyor. İçerisinde yüzlerce film ve canlı TV var.
Lifebox da 25 gb saklama alanı veriyor ve aylık 5 gb kotanizdan yemeyen veri yükleme ve indirme hakkınız var.

50 tl aşağısında paketlerde hediye az verdiği için tavsiye de bulunmadım. İsteyen olursa onlarıda yazarım.

Daha fazla internet diyenlere ise platinium paket önerim var.

Platinium Hosgeldin Paketi: (89Tl)
İçerikleri: 2000 Dk her yöne konuşma+Turkcellilerle sınırsız konuşma +Bip Üzerinden her yöne 2000dk
1000 sms
15Gb internet + 3Gb Hosgeldin kampanyası +2gb il kampanyası. Toplam 20Gb internet.
Ayrıca uygulamalarda geçerli 25gb hediyemiz.
Ekstra olarak turkcell salla kazanda gb garantili kazanma şansınız var. Aylık ortalama 25Gb geliyor. Bu paketde üst paketler arasında tavsiyedir.

Amacım Turkcell reklamı yapmak değil kimse yanlış anlamasın. Kampanyalardan haberiniz olsun istedim. Herkese iyi forumlar.
Hocam hattınız için uygun değildir diyor yardımcı olabilir misiniz

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam bu 12 ay 2 gb hediye belirli illere özel olan hediye değil değil mi? Eğer değilse 500 dk 4(2+2) gb 29 tl olan tarifenin linkini atar mısınız? 29 tl'ye sadece lifecell ilk hattım diye bir tarife var 8-14 yaş için. Başka bulamadım.
Hocam bayiden geçiş yapmanız lazım evet belirli illere özel fakat sonuçta bir sms ile başvuru yapılıyor. İlk fark etmiyor. Göz boyamak için belirli illere diyorlar :) bayi ye gidin yönlendirirler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vodafone red 20 paketindeyim84 oduyodum yarından sonra 115 olacak mi 8 desteklemiyor demişsin hocam yani gecsem internette sorun mu yaşarım.
Yok mi 8 desteklemiyor demedim. O arkadaşın dediği farklı bir durum. Geçebilirsiniz sorun olmaz

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Valla İstanbul'da bayiler neden böyle yapıyor bilmiyorum ama çakallık mı bilmemek mi bilmiyorum, günahlarını da almak istemiyorum ramazan ramazan, gidip soruyorum şu varmış bu varmış diye, yok öyle bir kampanya diyorlar. :( Ctnnali

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Valla İstanbul'da bayiler neden böyle yapıyor bilmiyorum ama çakallık mı bilmemek mi bilmiyorum, günahlarını da almak istemiyorum ramazan ramazan, gidip soruyorum şu varmış bu varmış diye, yok öyle bir kampanya diyorlar. :( Ctnnali
Bir geçiş için ortalama 70 tl para alırlar. O yüzden faturaliya geçecek müşteriyi reddetmek aptallık olur :) lifecell 7gb olarak geçin. 3gb haydi gel gerecek. Sonra Konya 2gb yazıp 2222 ye gönderin. Etti toplam 12. Sosyal paket de verecek 2 gb etti 14GB :)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Bir geçiş için ortalama 70 tl para alırlar. O yüzden faturaliya geçecek müşteriyi reddetmek aptallık olur :) lifecell 7gb olarak geçin. 3gb haydi gel gerecek. Sonra Konya 2gb yazıp 2222 ye gönderin. Etti toplam 12. Sosyal paket de verecek 2 gb etti 14GB :)
Ama bi yanlış anlama var galiba.
Eşim zaten faturalıda Türkcell de
Ama tarifesinde sadece 2Gb internet var

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ama bi yanlış anlama var galiba.
Eşim zaten faturalıda Türkcell de
Ama tarifesinde sadece 2Gb internet var
Hocam yukarı daki mesajlarda belirttim. Bu bahsettiğim paketler turkcell e yeni geçenler için yada turkcell faturasızdan faturalıya geçenler için.
Halı hazırda turkcell faturalı iseniz olmaz.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Hocam yukarı daki mesajlarda belirttim. Bu bahsettiğim paketler turkcell e yeni geçenler için yada turkcell faturasızdan faturalıya geçenler için.
Halı hazırda turkcell faturalı iseniz olmaz.
Tüh :(

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Hocam bayiden geçiş yapmanız lazım evet belirli illere özel fakat sonuçta bir sms ile başvuru yapılıyor. İlk fark etmiyor. Göz boyamak için belirli illere diyorlar :) bayi ye gidin yönlendirirler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok mi 8 desteklemiyor demedim. O arkadaşın dediği farklı bir durum. Geçebilirsiniz sorun olmaz
Sağolun hocam geçeyim hemen o zaman.

Üst Alt