İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hocam gerçekten şuan dileğim gerçekleşti desem yeridir.
Size birkaç soru sormak istiyorum;
1-)Türk Telekom'dan Turkcell'e geçmek istiyorum fakat internet sitesi üzerinden baktığımda sadece faturalı olarak geçebiliyorum. Faturasız olarak geçmenin bir yolu varmı?
2-) Hat taşıma işleminden sonra hattın açılması kaç günü bulur
3-) Hat değişikliği yapan kişilere herhangi bir kampanya bulunmaktamıdır.
Şimdiden teşekkürler.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam ben de faturalıyım, akıllı 3 gb var, akıllı 5 gb a geçiş yapamıyorum,

hocam bu bug dediğin fake gps ile ilgili mi? google da araştırmam sonucu bir program ismi paylaşmışlardı ama google playden baktığımda turkcell bir akadaşa 60 günlük bip kullanım uzaklaştırması vermiş tespit etmişler yani, bu değisle özelden yazabilir misin bana internet lazım bu ara yetmiyor
Malesef şu an yapmanın bir yolu yok araştırıyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam gerçekten şuan dileğim gerçekleşti desem yeridir.
Size birkaç soru sormak istiyorum;
1-)Türk Telekom'dan Turkcell'e geçmek istiyorum fakat internet sitesi üzerinden baktığımda sadece faturalı olarak geçebiliyorum. Faturasız olarak geçmenin bir yolu varmı?
2-) Hat taşıma işleminden sonra hattın açılması kaç günü bulur
3-) Hat değişikliği yapan kişilere herhangi bir kampanya bulunmaktamıdır.
Şimdiden teşekkürler.
1) Faturasıza geçememe gibi bir durum olmaz. Öyle bir engel yok. Borcun olur birşey olur, faturalı ya geçemezsin belki ama faturasıza geçememe gibi durum söz konusu değil.
2) İşlem yapıldıktan sonraki gün bilgilendirme smsi gelir. 2. Gün geçer. Turkcell bu konuda hızlı.
3) Başka operatörden gelince yeni müşteri kampanyalarindan yararlanırsiniz daha avantaji olursunuz.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
1) Faturasıza geçememe gibi bir durum olmaz. Öyle bir engel yok. Borcun olur birşey olur, faturalı ya geçemezsin belki ama faturasıza geçememe gibi durum söz konusu değil.
2) İşlem yapıldıktan sonraki gün bilgilendirme smsi gelir. 2. Gün geçer. Turkcell bu konuda hızlı.
3) Başka operatörden gelince yeni müşteri kampanyalarindan yararlanırsiniz daha avantaji olursunuz.
Teşekkürler hocam. Borcum filan yok Şükür sizce geçmeye degermi peki TT den Turkcell'e. Birde bu kampanyalar ben Turkcell'de durduğum sürece aynı fiyat mi olacak yoksa bir süre sonra artış olur mu?

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Merhaba hocam ben lifecell fırsat 5 GB kullanıyorum 6 GB 34 TL olana gecebilrmiyim acaba

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Teşekkürler hocam. Borcum filan yok Şükür sizce geçmeye degermi peki TT den Turkcell'e. Birde bu kampanyalar ben Turkcell'de durduğum sürece aynı fiyat mi olacak yoksa bir süre sonra artış olur mu?
Rica ederim. Bulunduğunuz böyle de Türk Telekom alt yapısı güzel ise geçmeyin derim. Çok yolculuk yapıyorsanız da turkcell mantıklı olur. Şehir dışı kırsal bölge de üstüne yok.
Faturalı da fiyatlar sabit. Faturasız tarifelerde değişiklik gösterebilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba hocam ben lifecell fırsat 5 GB kullanıyorum 6 GB 34 TL olana gecebilrmiyim acaba
Halı hazırda faturalı müşteriler yararlanamiyor.

Bu paket Türk Telekom da sadece faturasızdan faturalıya geçen selfy abonelerine veriliyor. Geçişlerde olmaz. Turkcell hattima ek olarak ikinci sim kart olarak kullandığım hattımda var. Türk Telekomun en gözde tarifesi.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Kırsal bölgede oturuyorum hocam ve cihaz 4.5G yi bıraktım arada 3G bile çekmediği oluyor.
Ve son zamanlarda Turkcell daha çok kampanya yapmaya başladı bu biraz aklımı celdi diyebilirim

Üst Alt