İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhabalar benim hattım vodafone ve kız kardeşim engelli olduğu için indirimli kullanıyoruz turkcelldede bunun gibi şeyler varmı varsa ne önerirsiniz?
Engelliler için tarifeler var ama normal tarifelerden farkı yok. Sadece adı o şekilde konulmuş diyebilirim. Attığım paketler malesef daha avantajlı.

Ctnnali teşekkürler paylaşımınız için. 50 tl altı kampanyaları da bilsek güzel olur.
Rica ederim hocam. Söylediğim gibi 50 tl altı kampanyalar şu an için pek güzel değil. Diğer operatörler daha avantajlı. Bu attığım paketler şu an için kampanyada ve hediyesi bol. O yüzden 50 tl altı paylaşım yapmadım ama akşama bu konu altına mesaj olarak paylaşırım.

Mehmet 27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Peki hazır Turkcell li olanlara neden yansıtılmıyor.Turkcelli olanlara tv paketinde içinde uygun platininium paketleri nedir.

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Şuan itibari ile catlat 19 Mayıs'a özel ekstra çatlatma hakkı ve 1 GB veriyor bip te kim 1 GB ister oyunu var yine bipte sen yap diye kanalı var görevi yapınca 2 GB veriyor

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Kafamda bir sürü deli sorular.
TURKCELL neden Lifecell i çıkardı ki
İkisi arasında ne fark var , fark yoksa neden müşteriyi Lifecell e yönlendirme ye çalışıyor.
Acaba diyorum TURKCELL Türkiye'nin en değerli şirketi , Yabancılara satıp Lifecell ile devammı edilecek.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Ayrıca yeni gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca ister her ay 2gb ek internet isterse ek her yöne 1000 dk alıyor. Burda seçim sizin ama ben açıklamayı internet hediyesi almış gibi yapacağım.

Hocam ben zaten turkcell ama lifecelle geçsem yine de yeni gelmiş oluyor muyum evet ise hemen geçecem

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Peki hazır Turkcell li olanlara neden yansıtılmıyor.Turkcelli olanlara tv paketinde içinde uygun platininium paketleri nedir.
Hazır turkcelllilere malesef yok. Amaç dışarıdan müşteri çalmak hocam. Hiç bir operatörde böyle bir durum yok. Bu durum çok can sıkıcı.

Kafamda bir sürü deli sorular.
TURKCELL neden Lifecell i çıkardı ki
İkisi arasında ne fark var , fark yoksa neden müşteriyi Lifecell e yönlendirme ye çalışıyor.
Acaba diyorum TURKCELL Türkiye'nin en değerli şirketi , Yabancılara satıp Lifecell ile devammı edilecek.
Lifecell sadece yeni tarifelerin isimleri hocam. Platiniumda turkcell in mesela. Ama turkcell en pahalı en kaliteli tarifeleri diyebiliriz.
Lifecell ise en hesaplı tarifeleri diyelim. Yani ayrı bir şebeke ayrı bir sistem değil. Sadece paket ve tarife isimleri.

Hocam ben zaten turkcell ama lifecelle geçsem yine de yeni gelmiş oluyor muyum evet ise hemen geçecem
Faturasızdan geçerseniz olur hocam. Hali hazırda faturalı iseniz malesef olmuyor.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Tamam da hocam ben Platinium paket kullanıyorum , ama Durum çubuğunda Platinium yazmıyor
Fakat Lifecell öyle değil , Vodafone Turkcell Turktelekom gibi Operatör ismini değiştiriyor

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Aradım türkcelli 9GB olan için beni kabul etmedi bu tarife size çıkmıyor diyip dışladı. Yeni gelen müşteriler için geçerliymiş :D

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Tamam da hocam ben Platinium paket kullanıyorum , ama Durum çubuğunda Platinium yazmıyor
Fakat Lifecell öyle değil , Vodafone Turkcell Turktelekom gibi Operatör ismini değiştiriyor
Lifecell paketine ayrıcalık kazandırmak için bir taktik hocam o :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aradım türkcelli 9GB olan için beni kabul etmedi bu tarife size çıkmıyor diyip dışladı. Yeni gelen müşteriler için geçerliymiş :D
Bu durum çok can sıkıcı malesef hocam. Bu işlerde en güzeli sözleşme bittikçe başka operatöre geçmektir.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Lifecell paketine ayrıcalık kazandırmak için bir taktik hocam o :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu durum çok can sıkıcı malesef hocam. Bu işlerde en güzeli sözleşme bittikçe başka operatöre geçmektir.
Hocam,biraz konu dışı ama turkcell 4.5 g destekleyen cihaz listesi varmı?poco destekliyor ama turkcell poco ya destek veriyor mu mesela?

Üst Alt