Yardım Fastboot'ta sıkıştım

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bugün Mi 9T Pro'mun kilidini açtım twrp kurmak istedim. Buradaki konulara bakarak önce driverları sonra twrp yi fastboottan minimal adb tools ile kurdum. Telefon açılmadı. Sadece fastboot'ta açılıyor bana bakıyor öylece her şeyi doğru yaptığıma eminim.. Şimdi sadece twrp ve custom rom istiyorum bir yolu yok mudur arkadaşlar yardım edin

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
Fastboot harici hicbirsey yapamıyorsanız Miflash ile fastboottan global rom kurun daha sonra twrp ve costum rom yükleme işlemlerini yapabilirsiniz

Oyla:

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Fastboot harici hicbirsey yapamıyorsanız Miflash ile fastboottan global rom kurun daha sonra twrp ve costum rom yükleme işlemlerini yapabilirsiniz
global kurduktan sonra yine aynı sorun meydana gelirse? yani twrpyi mi yanlış seçiyorum

Oyla:

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
forumda sabitlemiş twrp konusundakini kurdum bir geri çıkın en üstte

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Minimal ADB and Fastboot v1.4.3 – Xiaomi Tools bunu indirip " bilgisayarım /c" dizininize çıkartın! Yine o çıkardığınız klasörün içine twrp yi zipten çıkartıp ismini twr.img olarak değiştirip atın Daha sonra o klasörde cmd yi başlatın bilgisayara cihazı bağlayın ve cmd ekranına : fastboot flash recovery twrp.img yazın bunu 2 veya 3 kere tekrar edin ve işlem bitince tekrar başlatın olması gerekiyor.

Oyla:

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Minimal ADB and Fastboot v1.4.3 – Xiaomi Tools bunu indirip " bilgisayarım /c" dizininize çıkartın! Yine o çıkardığınız klasörün içine twrp yi zipten çıkartıp ismini twr.img olarak değiştirip atın Daha sonra o klasörde cmd yi başlatın bilgisayara cihazı bağlayın ve cmd ekranına : fastboot flash recovery twrp.img yazın bunu 2 veya 3 kere tekrar edin ve işlem bitince tekrar başlatın olması gerekiyor.
en baştan mi flash tool ile son sürüm global rom kurdum cihaz açıldı. Aynen anlatığınız gibi twrp flaşladım ve sonuç aynı.. Hiçbir şekilde twrp kurulmuyor telefona toplam 7-8 tane twrp denedim

Oyla:
S

skyman

Guest
Bugün Mi 9T Pro'mun kilidini açtım twrp kurmak istedim. Buradaki konulara bakarak önce driverları sonra twrp yi fastboottan minimal adb tools ile kurdum. Telefon açılmadı. Sadece fastboot'ta açılıyor bana bakıyor öylece her şeyi doğru yaptığıma eminim.. Şimdi sadece twrp ve custom rom istiyorum bir yolu yok mudur arkadaşlar yardım edin

Bu konudan yap,twrp recovery i otomatik yüklüyor
Dalvik catch,system clean yap akabinde cihaz hafızasına atmış olduğun rom u flashla ve reboot system alanına dokun ve hepsi bu...
Recovery - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.3.1-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

Oyla:

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4