Yardım Fastboot'ta sıkıştım

tunado

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Forum puanı
8
Bugün Mi 9T Pro'mun kilidini açtım twrp kurmak istedim. Buradaki konulara bakarak önce driverları sonra twrp yi fastboottan minimal adb tools ile kurdum. Telefon açılmadı. Sadece fastboot'ta açılıyor bana bakıyor öylece her şeyi doğru yaptığıma eminim.. Şimdi sadece twrp ve custom rom istiyorum bir yolu yok mudur arkadaşlar yardım edin

mhmtsyk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
6
Forum puanı
75
Fastboot harici hicbirsey yapamıyorsanız Miflash ile fastboottan global rom kurun daha sonra twrp ve costum rom yükleme işlemlerini yapabilirsiniz

tunado

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Forum puanı
8
Fastboot harici hicbirsey yapamıyorsanız Miflash ile fastboottan global rom kurun daha sonra twrp ve costum rom yükleme işlemlerini yapabilirsiniz
global kurduktan sonra yine aynı sorun meydana gelirse? yani twrpyi mi yanlış seçiyorum

timursahiner

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
timur
Cihazım
mi5s plus
Konular
6
Forum puanı
34
global kurduktan sonra yine aynı sorun meydana gelirse? yani twrpyi mi yanlış seçiyorum
Yanlıs recovery yuklemiş olabilirmisiniz

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

edebist

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Edebist
Cihazım
Mi 8 Exp. Edt.
Konular
1
Forum puanı
9
hangi twrp yi kurdunuz ?

tunado

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Forum puanı
8
forumda sabitlemiş twrp konusundakini kurdum bir geri çıkın en üstte

HaKaaN35

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
33
Forum puanı
115
bunu indirip " bilgisayarım /c" dizininize çıkartın! Yine o çıkardığınız klasörün içine twrp yi zipten çıkartıp ismini twr.img olarak değiştirip atın Daha sonra o klasörde cmd yi başlatın bilgisayara cihazı bağlayın ve cmd ekranına : fastboot flash recovery twrp.img yazın bunu 2 veya 3 kere tekrar edin ve işlem bitince tekrar başlatın olması gerekiyor.

tunado

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Forum puanı
8
bunu indirip " bilgisayarım /c" dizininize çıkartın! Yine o çıkardığınız klasörün içine twrp yi zipten çıkartıp ismini twr.img olarak değiştirip atın Daha sonra o klasörde cmd yi başlatın bilgisayara cihazı bağlayın ve cmd ekranına : fastboot flash recovery twrp.img yazın bunu 2 veya 3 kere tekrar edin ve işlem bitince tekrar başlatın olması gerekiyor.
en baştan mi flash tool ile son sürüm global rom kurdum cihaz açıldı. Aynen anlatığınız gibi twrp flaşladım ve sonuç aynı.. Hiçbir şekilde twrp kurulmuyor telefona toplam 7-8 tane twrp denedim

skyman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyMan
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
0
Forum puanı
14
Bugün Mi 9T Pro'mun kilidini açtım twrp kurmak istedim. Buradaki konulara bakarak önce driverları sonra twrp yi fastboottan minimal adb tools ile kurdum. Telefon açılmadı. Sadece fastboot'ta açılıyor bana bakıyor öylece her şeyi doğru yaptığıma eminim.. Şimdi sadece twrp ve custom rom istiyorum bir yolu yok mudur arkadaşlar yardım edin
Bu konudan yap,twrp recovery i otomatik yüklüyor
Dalvik catch,system clean yap akabinde cihaz hafızasına atmış olduğun rom u flashla ve reboot system alanına dokun ve hepsi bu...
Recovery - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.3.1-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

tunado

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Forum puanı