Yardım Fastboot ta takılı kaldım

arcii.35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Telefona rom yüklemeye çalıştım v10.2.3.0 ı ama fastboot ta kaldı sonra twrp yükleyip rom kurdum ama telefon yine açılmadı twrp menüsüne atmaya başladı farklı rom kurdum şimdi yine fastboot ta kaliyor ama bu sefer de twrp yüklerken bu hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• IMG-20190330-WA0004.jpeg
    IMG-20190330-WA0004.jpeg
    851,5 KB · Görüntüleme: 28

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
özelden bana ulaşın yardımcı olayım

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
özelden bana ulaşın yardımcı olayım

Merhaba,,
Özel mesaj yerine, Forum anlayışı, forum kuralları, aynı sorunu yaşayabilicek diğer arkadaşları yönlendirme, çözüm bulma ve yardımlaşma adına, konu başlığı altında çözüm odaklı konunun tartışılması, konuşulması daha etik bir davranış olur hocam.
Anlayışınız için teşekkür ederim Yes~~

Oyla:

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Merhaba,,
Özel mesaj yerine, Forum anlayışı, forum kuralları, aynı sorunu yaşayabilicek diğer arkadaşları yönlendirme, çözüm bulma ve yardımlaşma adına, konu başlığı altında çözüm odaklı konunun tartışılması, konuşulması daha etik bir davranış olur hocam.
Anlayışınız için teşekkür ederim Yes~~
Aynen katılıyorum

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
42
Forum içinde çözüm üretmek yerine direk bana özelden ulaşın demenin mantığı nedir anlamış değilim.

Oyla:

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
haklısınız ek işlerim olduğu için foruma bakamıyorum fazla biz miunun türkiyede ki arızalarına bakıyoruz teknik destek de veriyoruz sizin dediğinize katılıyorum burada maddeler halinde yazmak gerekir forumların amacı bu yalnız vakit olmadığı için özelden masaj atın dedim

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
haklısınız ek işlerim olduğu için foruma bakamıyorum fazla biz miunun türkiyede ki arızalarına bakıyoruz teknik destek de veriyoruz sizin dediğinize katılıyorum burada maddeler halinde yazmak gerekir forumların amacı bu yalnız vakit olmadığı için özelden masaj atın dedim

Özele atacağınız bir cevap veya mesaj ile bir kişiye çözüm olabilirsiniz, ama konu altına yorum yapılarak belki de yüzlerce kişiye çözüm olabilir.
Teşekkür ederim

Oyla:

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
Özele atacağınız bir cevap veya mesaj ile bir kişiye çözüm olabilirsiniz, ama konu altına yorum yapılarak belki de yüzlerce kişiye çözüm olabilir.
Teşekkür ederim
dediğinize katılıyorum forumunuzu inceliyorum destek ekibi destek konusunda neden pasif birde bu taraftan bakalım olaya ayıp olmasın xiaomi facebook sayfası bizde reklam olmasın diye tam adını yazmadım 45 bin kişiye destek veriyoruz burada özelden yazın dememiz mi sizi rahatsız etti

Oyla:

worth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
13
her halükarda burdan yazman daha iyi olur çünkü ilerde aynı sorun bizim başımıza gelirse yardımı dokunsun

Oyla:

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
bencede arkadaşlar buraya yazın demekte haklılar bu cihaz ve sorun benimde yakından takip ettiğim cihaz. ama destek konusundada malesef Skylonely61 haklı. genel olarak bir pasiflik var. yönetici sayısıda yeterli olmasına rağmen. cevaplar geç geliyor bazen cevap verilmediği oluyor. Şimdi tabiki tüm yöneticilerin tek işi bu forum değil özel ve iş hayatı tabiki daha öncelikli ama yönetici sayısına oranla konuşuyorum. cevaplar yetersiz gibi bencede

EDİT: @Skylonely61 biz bu cihaza hafta sonu twrp kurup rom'u tekrar yüklemeye çalıştık. ama galiba bootloader kilidi kapandı. sizden ricam eğer bu cihazda kullandığınız çözüm yollarını maddeler halinde yazmanız yada yeni konu açın yöneticiler konuyu sabitlesin. çünkü son günlerde bu sıkıntıyı yaşayan çok mi 8 se kullanıcısı görüyorum..

Oyla:
Üst Alt