Çözüldü fastboot modunda bilgisayar telefonumu görmüyor

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
Twrpden de kurabilirsiniz. fastboot modda pcden de
sıkıntı zaten fastmodda rom yüklenmiyor bendede. ve twrp de kuramıyorum fastmodda telefon görünmediği için cihazdada orjinal recovery var

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
twrp den mi başka twrp kurdunuz bende orjinal twrp var o yüzden romda kuramıyorum
aynen şötle izah edeyim benim cihazdada twrp yüklü değildi fastboot modunda görükmediği için yüklenmiyordu telefoncuya götürdüm imei atması için normalde 20 dk lık iş için 1 saat uğraştı ve twrp kurabilmişti sonra eve gittim baktım yine fastboot modunda gözükmüyordu sonra bende android 11 destekli bir twrp kurdum ve rom kurdum sonra kontrol edeyim dedim fastboot modda gözüküyordu

blackking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi4 lte
Konular
1
Arkadaşlar aynı sorun bende de oluştu ve cihaz sadece fastbootta açılıyor ve pc hiçbir şekilde cihazı görmüyor
Yıllardır Xiaomi kullanırım ilk defa bunu yaşadım

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar aynı sorun bende de oluştu ve cihaz sadece fastbootta açılıyor ve pc hiçbir şekilde cihazı görmüyor
Yıllardır Xiaomi kullanırım ilk defa bunu yaşadım
cihaz nedir ?

shamd930

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Arkadaşlar aynı sorun bende de var cihaz mi 12T pro durduk yere oldu önceden çok romlar yükledim niye fastboot modunu görmüyor PC çözemedim yardımcı olur musunuz? Telefonu tamirciye verdim şarj soketi değiştirip edl ile yazılım atmış telefon elime yeni ulaştı fakat telefon halen fastboot modunda PC görmüyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Arkadaşlar aynı sorun bende de var cihaz mi 12T pro durduk yere oldu önceden çok romlar yükledim niye fastboot modunu görmüyor PC çözemedim yardımcı olur musunuz? Telefonu tamirciye verdim şarj soketi değiştirip edl ile yazılım atmış telefon elime yeni ulaştı fakat telefon halen fastboot modunda PC görmüyor
bu tür arızalar genelde işlemci kaynaklı arızadır ve çoğunlukla tamiri yoktur. soket yazılım vs. boşa emek ve masraf olmuş..

shamd930

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
bu tür arızalar genelde işlemci kaynaklı arızadır ve çoğunlukla tamiri yoktur. soket yazılım vs. boşa emek ve masraf olmuş..
Hayır ama uzun süredir rom attığım cihaz neden durup dururken işlemci kaynaklı arıza olsun ki

Üst Alt