Yardım Fastboot moduna giren cihaza nasıl rom atılır?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Cihaz açılmıyor sıkıntı orada ama romu atacağım inşallah az sonra
Büyük ihtimalle açıktır ama yinede bakmakta fayda var. Mi unlock toolu açıp fastboot modundayken telefonu bilgisayara bağla. Kilidin açık mı kapalı mı olduğunu göstericek.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Büyük ihtimalle açıktır ama yinede bakmakta fayda var. Mi unlock toolu açıp fastboot modundayken telefonu bilgisayara bağla. Kilidin açık mı kapalı mı olduğunu göstericek.
tamam indirip atacağım sonuçları.Rom tgz uzantılı olanı iniyor şu anda.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam böyle gözükmesi normal mi ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Hocam?

izledim,normal ama korktuğumdan hem daha izliyorum :)
Mesajalar birleştiği için bildirim gelmemiş hocam. Evet doğru fakat kessinlikle altdakı yerden clean all seçin.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Mesajalar birleştiği için bildirim gelmemiş hocam. Evet doğru fakat kessinlikle altdakı yerden clean all seçin.
daha videoyu bile izlemedim inmesi saatler sürecek,ondan dolayı.Yüklemeden önce clean all seçerim ama şu fastboottan nasıl kapatacam telefonu mı logosu geliyor fastboota geçiyor sürekli kapanıp açılıyor nasıl fullden kapatacağım?Bir de siz de bir özet geçer misiniz,sırayla videoyu izlemeden ne yapacağımı,önce clean all sonra ne?

Hocam unlock tool xioami account olmadan girmiyor.O da sms doğrulaması istiyor ama telefon yok.

Hocam unlock tool xioami account olmadan girmiyor.O da sms doğrulaması istiyor ama telefon yok.

Yusuf halil, @Khasimoff1,Nasıl kapanacak?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Yusuf halil, minimal adb and fastboot indir. Cihazı bilgisayara bağla. Adb and fastbootu aç şu komutu yaz:
adb shell reboot -p

Enter bastıktan hemen sonra usb bağlantısını kes.

Kısaca özet geçeceğim. Dosya indikten sonra winrar veya 7zip ile tgz dosyasının içindekileri ayıklayın. Miflash açın. Telefonu fastboota alın. Telefonu bilgisayara bağlayın. Refresh tıklayın. Cihaz listede gözüktükten sonra üsten selecte tıklayın az önceki çıkartdığınız klasörü seçin. Altdan clean all seçin. Sonra flasha tıklayınm success yazdıktan sonra usb bağlantısını kesin.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Yusuf halil, minimal adb and fastboot indir. Cihazı bilgisayara bağla. Adb and fastbootu aç şu komutu yaz:
adb shell reboot -p

Enter bastıktan hemen sonra usb bağlantısını kes.

Kısaca özet geçeceğim. Dosya indikten sonra winrar veya 7zip ile tgz dosyasının içindekileri ayıklayın. Miflash açın. Telefonu fastboota alın. Telefonu bilgisayara bağlayın. Refresh tıklayın. Cihaz listede gözüktükten sonra üsten selecte tıklayın az önceki çıkartdığınız klasörü seçin. Altdan clean all seçin. Sonra flasha tıklayınm success yazdıktan sonra usb bağlantısını kesin.
fastboot modunda iken şarj alıyor mu cihaz?Anlaşılmıyor da?Şarj alıyorsa sıkıntı yok açık olsa da olur

Üst Alt