Yardım Fastboot moduna giren cihaza nasıl rom atılır?

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Arkadaşlar malesef ki twrp yok açılmıyor, yazılım da yok o da açılmıyor sadece magısk yüklü rom yok yazılım yok. Fastboot moduna giriyor. Miflash ile görünüyor bilgisayardan. Telefon çöp değildir değil mi? Yani bir şekilde rom kurulabilir mi veya twrp?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar malesef ki twrp yok açılmıyor, yazılım da yok o da açılmıyor sadece magısk yüklü rom yok yazılım yok. Fastboot moduna giriyor. Miflash ile görünüyor bilgisayardan. Telefon çöp değildir değil mi? Yani bir şekilde rom kurulabilir mi veya twrp?
Mi Flash ile stock rom flaşlayacaksınız

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Yusuf halil, anladığım kadarıyla cihazınızda rom ile ilgili sorun oluşmuş cihaz açılmıyor twrp de açılmıyor. Eğer fastboot moda gire biliyorsanız ve miflash da telefonu görüyorsa sorun yoktur cihazınıza uygun fastboot romu kurarak tekrar kullana bilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konu yardımcı olucaktır

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Khasimoff1, doğrudur ve konu da işime yarayacak sağolun fakat bir ricam var, ben biraz acemiyim buradan bana yardımcı olabilir misiniz? Telefon çöp oldu sandım. Mi a2 lite cihazıma rom linki bırakabilir misiniz mi flash uygun ben bulamadım da.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yusuf halil, Rom - Mi A2 Lite - Global Kararlı Rom V11.0.18.0.QDLMIXM İndirme Bağlantıları

Videolu anlatım, işlemlere başlamadan önce minimum iki kere okuyup/izleyin...

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Stoya, sağolun hocam, twrp varken rom kurulumunda hata aldım, sonra twrp güncelleyeyim derken bozuk twrp flashlamışım gitti oem açık sıkıntısız yapabilirim değil mi? Telefonum çöp oldu diye kendimi alıştırmaya çalışıyorum. Yani orijinal yazılım atabilirim. Seri numarası gözüküyor. Attığınız şeyi izleyeceğim. Fakat o kadar acemiyim ki, yanlış birşey yapmak istemiyorum. Müsait olursanız ben işlemi iyice öğrendikten sonra akşam veya yarın bana yardımcı olabilir misiniz?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Stoya, sağolun hocam, twrp varken rom kurulumunda hata aldım, sonra twrp güncelleyeyim derken bozuk twrp flashlamışım gitti oem açık sıkıntısız yapabilirim değil mi? Telefonum çöp oldu diye kendimi alıştırmaya çalışıyorum. Yani orijinal yazılım atabilirim. Seri numarası gözüküyor. Attığınız şeyi izleyeceğim. Fakat o kadar acemiyim ki, yanlış birşey yapmak istemiyorum. Müsait olursanız ben işlemi iyice öğrendikten sonra akşam veya yarın bana yardımcı olabilir misiniz?
Bootloader kilidi açıksa kolayca yapa bilirsiniz. Herhangi bir sorun olursa buradan yazın biz size yardımcı oluruz :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yusuf halil, Acemi olanlar , hiç bilmeyenler için video çekiyorum,iyice izleyin/inceleyin ondan sonra işlemlere başlayın...

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Khasimoff1, oem demek zaten o herhalde. Açmıştım 2 ay önce sonrasında rom ve root işlemleri yaptım cihaza, sonra twrp üzerinden telefona gelişmiş temizlik yapıp hepsini sildim. OEM halen açıktır herhalde

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Yusuf halil cihazı açarken üstte kilit açık simgesi varsa yada altda unlocked yazıyorsa açıktır demektir

Üst Alt