Yardım Fastboot moduna giren cihaza nasıl rom atılır?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
tamam hocam.Kod yapamadım bağlanmıyor adb
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
O zaman fastboot modda kalsın. Birde telefonj normal şarj cihazından şarj edin. Usb ile bilgisayardan şarj etdikde çok gec doluyor. Bu işlemi sorunsuz yapmak içinde en az 50% dolması gerekmekte. Yani cihazı en az 30 dk 1 saat şarjda beklet.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Khasimoff1,
O zaman fastboot modda kalsın. Birde telefonj normal şarj cihazından şarj edin. Usb ile bilgisayardan şarj etdikde çok gec doluyor. Bu işlemi sorunsuz yapmak içinde en az 50% dolması gerekmekte. Yani cihazı en az 30 dk 1 saat şarjda beklet.
Tamam hocam zaten anca iner açık duruyor ama şarj oluyor dediniz, zaten twrpfe en son @
%40 yazıyordu

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Hocam telefonum sorunsuz açıldı. Açıkçası videoyu izlemedim ve sizin özetinizle 5 dkda yaptım. Hızlıca flashladı. Herşey için çok sağolun.

Khasimoff1,

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Hocam telefonum sorunsuz açıldı. Açıkçası videoyu izlemedim ve sizin özetinizle 5 dkda yaptım. Hızlıca flashladı. Herşey için çok sağolun.

Khasimoff1,
Tebrik ederim hocam artık acemi değilsiniz :D. Sorunun çözülmesinde yardımcı olduysam ne mutlu bana. İyi günler dilerim.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Tamamdır hocam ben miflash acemisiydim yanlış anlamayın.4-5 twrp rom attım,epey bilirim.ama mi flash acemisiydim artık twrpden kolay olduğunu anladım.Rom gerekirse miflash daha kolay bir yer.Ama MIUI 11 özleyeceğim ama hiç ugrasamam gerçekten andorid one da kalacağım bu sefer.
Tebrik ederim hocam artık acemi değilsiniz :D. Sorunun çözülmesinde yardımcı olduysam ne mutlu bana. İyi günler dilerim.
Ben

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Khasimoff1, hocam parmak izi çalışmiyor yüz tanıma da yok :( Neyse artık yapacak bişey yok.bu arada ben gcam flashlamistim eskiden duruyor müdür?APK yüklemeyi denemeli miyim?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Khasimoff1, hocam parmak izi çalışmiyor yüz tanıma da yok :( Neyse artık yapacak bişey yok.bu arada ben gcam flashlamistim eskiden duruyor müdür?APK yüklemeyi denemeli miyim?
Yusuf halil hocam persist image flaşlamanız gerek bildiğim kadarıyla. Ben o konuda pek bilgili değilim. Forumda araştırın. Gcam gitmişdir. Yeni rom kurdunuz çünki.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Yusuf halil hocam persist image flaşlamanız gerek bildiğim kadarıyla. Ben o konuda pek bilgili değilim. Forumda araştırın. Gcam gitmişdir. Yeni rom kurdunuz çünki.
Gerek yok hocam rom işine girmeyeyim hızlı şuan ,yavaşladığı için MIUI kurmuştum şimdi geri çevirdim donmazsa değiştirmem

Üst Alt