Rom [Fastboot] Curtana - Redmi Note 9S - Redmi Note 9 Pro (India) - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
eu romda arama mesaj takvim gibi uygulamalar google uygulamaları mı yoksa xiaomi uygulamaları mı? rica etsem arama ve mesaj uygulamasından bi ss atar mısın?
Benim note 9s eu rom 11.03 sürüm telefon kişiler ve takvim Google
eu romda arama mesaj takvim gibi uygulamalar google uygulamaları mı yoksa xiaomi uygulamaları mı? rica etsem arama ve mesaj uygulamasından bi ss atar mısın?
Benim note 9s eu rom 11.03 sürüm telefon kişiler ve takvim Google a ait hocam en güzel hindistan rom

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Buyrun SS'li ispat ;)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-08-14-46-48-093_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-06-08-14-46-48-093_com.miui.home.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_2020-06-08-14-48-09-626_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-08-14-48-09-626_com.android.settings.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 78

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Hocam var diyorum,neden SS atayım ya bana mı güvenmiyorsunuz :)
hocam 2 ayrı forum sitesinde 2 3 ayrı konuda sordum bu soruyu. google uygulamaları var diyen de oldu xiaomi uygulamaları var diyen de oldu. o yüzden ss istedim güvenmemek değil. ki nitekim burada da bir arkadaş eu kullanıyor ama google uygulamalarıyla. artık en temizi hindistan ya da endonezya romu kurmak.

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
hocam 2 ayrı forum sitesinde 2 3 ayrı konuda sordum bu soruyu. google uygulamaları var diyen de oldu xiaomi uygulamaları var diyen de oldu. o yüzden ss istedim güvenmemek değil. ki nitekim burada da bir arkadaş eu kullanıyor ama google uygulamalarıyla. artık en temizi hindistan ya da endonezya romu kurmak.
Aynen ben hepsiburada.comdan aldım redmi note 9s 6+128 versiyon eea yani Avrupa rom var 11.03 Google uygulamaları var mesajlar kişiler hatta takvim bile MIUI değil o da Google a ait Google elinin altına aldi xiaomiyi yapicak bir şey var aslında ya hindistan rom yada eu beta MIUI 12 çıktığında beta olarak yukleriz en güzeli benim 3 günüm kaldı sonra bootloader kilidi acilicak hindistan rom yüklerim en stabili global ve eea rom Google a ait iyi değil

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Aynen ben hepsiburada.comdan aldım redmi note 9s 6+128 versiyon eea yani Avrupa rom var 11.03 Google uygulamaları var mesajlar kişiler hatta takvim bile MIUI değil o da Google a ait Google elinin altına aldi xiaomiyi yapicak bir şey var aslında ya hindistan rom yada eu beta MIUI 12 çıktığında beta olarak yukleriz en güzeli benim 3 günüm kaldı sonra bootloader kilidi acilicak hindistan rom yüklerim en stabili global ve eea rom Google a ait iyi değil
malesef bende google uygulamalarını kullanmayı sevmiyorum. hele ki miui arayüzünde. mi note 3te eu betada sürekli hatalar vardı. 5 gün sonra benimde bootloader kalkıyor. bende hindistan romuna geçerim artık.

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Arkadaşlar bu konudaki eu rom kutudan çıktığında gelen resmi eu rom değil karıştırmayın eu rom gereksiz uygulamalardan ve reklamlardan arındırılmış optimizasyonu iyileştirilmiş custom romdur ve takvim vs google değil xiaomi uygulamalarıdır. ghost.boy yanlış hatırlamıyorsam dh de sormuştun

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Xiaomi.eu rom bir custom romdur,kesinlikle MIUI arama ve mesaj uygulaması vardır.Hindistan,Endonezya vs den kat kat daha stabildir.Hatta bir çok uygulama silinebilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O Avrupa resmi romu onun ile bu rom farklıdır.

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Arkadaşlar bu konudaki eu rom kutudan çıktığında gelen resmi eu rom değil karıştırmayın eu rom gereksiz uygulamalardan ve reklamlardan arındırılmış optimizasyonu iyileştirilmiş custom romdur ve takvim vs google değil xiaomi uygulamalarıdır. ghost.boy yanlış hatırlamıyorsam dh de sormuştun
aynen dhde sordum. orda da ilginç bi şekilde google uygulamaları var diyende oldu xiaomi diyende oldu. kafam karışmıştı iyice ama anladım olayı. :) sonradan eu yazılımı yüklenince xiaomi uygulamaları var. zaten bootloadere 5 gün kaldı. 5 gün sonra dener buradan yazarım yine. Teşekkür ederim cevap için.

Üst Alt