Soru Fake rom mu yüklü?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Teşekkür ederim. Artık duruma göre bakacağım. En azından iki cihazdan da memnun kalacağımı bilmek güzel.

Şuanda gelişmiş kamera ve değişken diyafram yönünden Android piyasasına ses getirmiş ve kalite bakımından en iyi kamera 13 ultrada. Tabi yeni cihazlarda çıkacak teknolojide en iyisi bu demek olmuyor. Ama şuanlık öyle diyelim..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mtnygt

MIXM Global ROM

EUXM Avrupa ROM

TRXM Türkiye ROM

INXM Hindistan ROM

RUXM Rusya ROM

CNXM Çin ROM

Telefon hakkında kısmından sürüm kodlarına bakarken bunlara göre alım yapın hocam.

Seckinsahin34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Yönetmen
Konular
3
Arkadaşlar galiba rom yüklemeyi başardım

Ekli dosyalar

• 1000019716.jpg
    1000019716.jpg
    227,7 KB · Görüntüleme: 95

LERUS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 11T PRO
Konular
5
Fake rom sizinkide global sonu m ile biter sizdeki n
Hocam merhaba bende 14.0.2.0 TMAMIXM sürümü kurulu fakat bu konuya mesaj atan arkadaşlardan birinde 14.0.5.0 TMAMIXM sürümü kurulu ben güncelleme aratınca mevcut güncelleme yok diyor bunun sebebi nedir ben hala 14.0.2.0 da kaldım

Tramer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tramer
Cihazım
Xiaomi 12 Lite
Konular
0
Herkese merhabalar. Bende geçen hafta bu cihazı aldım. Almadan önce bu forumu inceledim. Bana gelen cihazda çin versiyonu. Üzerinde gelen Roma aldığım gün açar açmaz hyperos var yüklüyorum dedi yükle dedim sıkıntısız güncelleme yaptı.
Benim olayımda satıcı cihaza direç kaydı yapıp tek sim kaydedip göndermiş. Bootloaderım da kapalı. Kablosuz şarj, nfc mobil ödeme de sorun yaşamıyorum. Ama Vakıfbank çalışmıyor. Diğer bankalarda sorun olmayınca sorunun Vakıfbankta olduğunu düşündüm. Acaba cihaz yd diye mi vakıf nfc ödeme kullandırmıyor.
Neyse sayenizde fake rom olduğunuda öğrendim. Teşekkürler arkadaşlar

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Hocam merhaba bende 14.0.2.0 TMAMIXM sürümü kurulu fakat bu konuya mesaj atan arkadaşlardan birinde 14.0.5.0 TMAMIXM sürümü kurulu ben güncelleme aratınca mevcut güncelleme yok diyor bunun sebebi nedir ben hala 14.0.2.0 da kaldım

Orjinal rom yüklü bl kilidiniz açıksa zor gelir güncelleme hocam hatta gelmeyedebilir. Manuel güncelleme yapmanız lazım. Geri kilidi kapatmayın açıksa geri anca ücretli açtırırsınız çünki. Saçma sapan işleri Xiaominin..

arvivra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
CİDDEN BİLEN BİRİ SÖYLESİN.FAKE Mİ GLOBAL Mİ? GÜNCELLEME NEDEN ALAMIYORUM 14.0.2

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-25-19-53-59-339_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-01-25-19-53-59-339_com.android.settings.jpg
    254,5 KB · Görüntüleme: 83

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Arkadaşlar konuda herşeyi anlattık ve bölge kodlarınıda verdik konuyu baştan aşağıya bir gezinin lütfen. Sizin yararınıza olur onun için diyorum, her neyse.

arvivra tnamıxm koduyla bir rom yok 13 ultra için. Tmamıxm var

LERUS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 11T PRO
Konular
5
Orjinal rom yüklü bl kilidiniz açıksa zor gelir güncelleme hocam hatta gelmeyedebilir. Manuel güncelleme yapmanız lazım. Geri kilidi kapatmayın açıksa geri anca ücretli açtırırsınız çünki. Saçma sapan işleri Xiaominin..
üstatım bl kilidi kapalıydı ve hala gelmemişti dün bl kilidini açıp twrp yükledim akabinde mi flash ile(clean all) yaparak hyper os globali kurdum.
İki sualim olucak size:
1) clean all yaparak flashlama yaptıgım için mi twrp silindi
2) arama esnasında hoparlöre geçiş ve dönüşlerde 0.5-1 saniye geç geçiyor bu normal mi? çünkü arama esnasındaki butonlardan herhangi birine bastığımda(sessize al, numaralar) anında tepkime alıyorum.
Teşekkür ederim

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
üstatım bl kilidi kapalıydı ve hala gelmemişti dün bl kilidini açıp twrp yükledim akabinde mi flash ile(clean all) yaparak hyper os globali kurdum.
İki sualim olucak size:
1) clean all yaparak flashlama yaptıgım için mi twrp silindi
2) arama esnasında hoparlöre geçiş ve dönüşlerde 0.5-1 saniye geç geçiyor bu normal mi? çünkü arama esnasındaki butonlardan herhangi birine bastığımda(sessize al, numaralar) anında tepkime alıyorum.
Teşekkür ederim

1- clean all yaparak flashlama yaptığınız için twrp silinir bu normal bir durum.
2- Hyperos her ne kadar çıksada ve cihazlara gelsede bir takım stabilite sorunları var daha yeni yani güncellemeler ile oturacaktır bende de aynıydı hoş ben borçlarımı kapatmak için cihazı sattım alırsam artık 14 ultra felan alırım diye düşünüyorum. Yani ben 13 ultra kullanıyor iken ve hyperos var iken bende de bu tarz gecikmeler oluyordu normal bir durum.

Onun dışında bu büyük bir sorun değil. Bana kalırsa ben hemen Hyperos'a geçmesini önermem kimsenin ara bir kaç güncelleme çıkıp sistem iyice oturunca geçmelerini öneririm.

furken02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
galaxy note4
Konular
0
hocam sendeki benim cihazdaki gibi fake romdur 14.0.2.0 TMAMIXM değil arada çok ince bir detay var bizdeki 14.0.2.0 TNAMIXM dir

Üst Alt