Soru Fake rom mu yüklü?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu nedir böyle ortalık fake rom dolmuş gidiyor satıcılar böyle yaparsa xiaomi tabiki bootloader kilidini engeller.
Bu işin tadı kaçtı muhsin :)

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Amaç fake rom mu içine virus koyup kullanıcıyı mağdur etmek mi ,bu aralar fake rom furyası başladı olası durumlar düşündürtüyor

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
12
Merhaba,bu fake rom olayı neden niçin çıktı anlamış değilim,bu fake rom yapan kişilerin amacı nedir ki?bir eürü costum rom var oda tartışılır elbet.

Mtnygt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mİ13ULTRA
Konular
0
Merhabalar HyperOs nedir ? Düşündüğüm kadarıyla android gibi işletim sistemi doğru mudur ? Cihazımıza yüklememiz gerekir mi ? Avantajları dezavantajları nelerdir ? Teşekkürler.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Merhabalar HyperOs nedir ? Düşündüğüm kadarıyla android gibi işletim sistemi doğru mudur ? Cihazımıza yüklememiz gerekir mi ? Avantajları dezavantajları nelerdir ? Teşekkürler.

Hocam mıuı15 in isim değiştirmiş halidir gene eski mıuı dır. En son android sistem güncellemesi ile gelir ek özellikler vardır. Cihazınız ultra idi sanırım yükleyebilirsiniz. Performansta sıkıntısı yok. Ama çok büyük değişim beklemeyin.

Mtnygt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mİ13ULTRA
Konular
0
Hocam mıuı15 in isim değiştirmiş halidir gene eski mıuı dır. En son android sistem güncellemesi ile gelir ek özellikler vardır. Cihazınız ultra idi sanırım yükleyebilirsiniz. Performansta sıkıntısı yok. Ama çok büyük değişim beklemeyin.
Cihazı yeni alacağım araştırma yapıyorum. Oyun için cihaz araştırıyorum. Yurt dışı kaynaklı olması fiyat açısından uygun olması ve türkiye ile sorunsuz entegreli cihaz olması açısından oklar beni bu cihaza yöneltti fakat tabi piyasada OnePlus12 gibi bir seçenekte mevcut 24 gb rami hoş duruyor ayrıca sanırım mi 14 ultra çıkacak 2 ay kadar bir süreye ama hem fiyat olarak 20 bin tl bandında kalmaya çalışıyorum hemde xiaomi den farklı cihazların türkiyeye entegresi sıkıntısız mı emin değilim. Sanırım Gen2 - Gen3 ve 16/24 gb ram arasında parama göre seçim yapacağım.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Cihazı yeni alacağım araştırma yapıyorum. Oyun için cihaz araştırıyorum. Yurt dışı kaynaklı olması fiyat açısından uygun olması ve türkiye ile sorunsuz entegreli cihaz olması açısından oklar beni bu cihaza yöneltti fakat tabi piyasada OnePlus12 gibi bir seçenekte mevcut 24 gb rami hoş duruyor ayrıca sanırım mi 14 ultra çıkacak 2 ay kadar bir süreye ama hem fiyat olarak 20 bin tl bandında kalmaya çalışıyorum hemde xiaomi den farklı cihazların türkiyeye entegresi sıkıntısız mı emin değilim. Sanırım Gen2 - Gen3 ve 16/24 gb ram arasında parama göre seçim yapacağım.

Yanlış anlamışım o zaman ben aldınız biliyordum. Yada yazdınız görmemişim.. Bekleyin 14 ultra düşünün o zaman. Ama 13 ultra alsanızda memnun eder hem kamera yönünden hemde oyun yönünden.

Mtnygt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mİ13ULTRA
Konular
0
Teşekkür ederim. Artık duruma göre bakacağım. En azından iki cihazdan da memnun kalacağımı bilmek güzel.

Üst Alt