İpucu Fake Gps İle Sürpriz Nokta

dzynn

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Ozi
Cihazım
Mi Max 2
Bayağı ekmeğini yedim bu yöntemin ama sonunda güzel bi ban yedim. Açılırsa tekrar denicem :D

efkavasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
magisk xposed yüklü fgps aktif ama süpriz noktaya girince süpriz nokta yok diye hata veriyo boş yere tıklayınca üst kısımda konum aranıyor yazıyor öylece bekliyor. Eksiklik mi var yoksa bip sürümden mi kaynaklanıyor. Ayrıca wifi ile bağlandım.
Fgps programdan yeni yeri aktifleştirmemişim ama resimdeki gibi hata verdi

Son düzenleme:

bakivrd44

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
magisk xposed yüklü fgps aktif ama süpriz noktaya girince süpriz nokta yok diye hata veriyo boş yere tıklayınca üst kısımda konum aranıyor yazıyor öylece bekliyor. Eksiklik mi var yoksa bip sürümden mi kaynaklanıyor. Ayrıca wifi ile bağlandım.
Play store'dan indirdiğiniz bip ile yapın. Genelde verileri sildikten sonra ilk defa haritaya girince bu hatayı verir. Bu hatayı aldıktan sonra tekrar deneyin. Olmazsa verileri temizleyin. Fake gps yi aktif etmeden önce haritaya girin sonra fake gps yi aktif edin

efkavasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Play store'dan indirdiğiniz bip ile yapın. Genelde verileri sildikten sonra ilk defa haritaya girince bu hatayı verir. Bu hatayı aldıktan sonra tekrar deneyin. Olmazsa verileri temizleyin. Fake gps yi aktif etmeden önce haritaya girin sonra fake gps yi aktif edin
Resimdeki hata şimdi kazana bastıktan sonra veriyor. Süpriz noktayı buluyorum bakalım ne çıkacak diyor ama hediyeyi vermiyor.

Üst Alt