Fake Gps İle Sürpriz Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

betlisli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan kara
Cihazım
red mi 3s
Konular
24
Android 7 de kullanan oldumu işe yarıyormu miui 10 android 7 yüklü bende

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Bende hala nokta yenilemiyor, uzaktaki noktalarıda almıyor. Acaba km sınırı olmayan çalışan modlu bip var mı?

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Hocam noktalar bittimi yoksa noktalaramı uzaksınız detaylandırırmısınız?
Toplam işte 3 nokta vardı bir günde ikisini aldım ertesi gün baktığımda hiçbir nokta yoktu yenilemiyor da bende ondan başka yerlerden almaya deniyorum onlarda sanırım uzak diye konum hatası veriyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam noktalar bittimi yoksa noktalaramı uzaksınız detaylandırırmısınız?
Hocam ben benim cihazda arkadaşın numarasıyla bağlanıp ona bişeyler kazandırmak istedim.hatta bip i kaldırıp tekrar kurdum ama bi türlü numara doğrulama ekranı gelmiyor.bip i açınca bir iki izin verince direk numaramı tanıyor ve benim numaramla otomatik kaydoluyor.daha önceleri arkadaşlarımın numaralarını tanımlayıp onlara da bişeyler kazanıyordum. Başka numara nasıl tanımlayacağız?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Toplam işte 3 nokta vardı bir günde ikisini aldım ertesi gün baktığımda hiçbir nokta yoktu yenilemiyor da bende ondan başka yerlerden almaya deniyorum onlarda sanırım uzak diye konum hatası veriyor.
Hocam rootlu cihaza xposed yükleyip fgps modülü kurunca hiç hata vermeden çatır çatır çalışıyor.

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Hocam ben benim cihazda arkadaşın numarasıyla bağlanıp ona bişeyler kazandırmak istedim.hatta bip i kaldırıp tekrar kurdum ama bi türlü numara doğrulama ekranı gelmiyor.bip i açınca bir iki izin verince direk numaramı tanıyor ve benim numaramla otomatik kaydoluyor.daha önceleri arkadaşlarımın numaralarını tanımlayıp onlara da bişeyler kazanıyordum. Başka numara nasıl tanımlayacağız?

Hocam rootlu cihaza xposed yükleyip fgps modülü kurunca hiç hata vermeden çatır çatır çalışıyor.
Hocam zaten bende xposed yöntemiyle yapıyorum ama uzaktaki şehirler için konum hatası veriyor bip

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32

Hocam mobil veri ile değilde wifi ile bipe giriş yapın mobil veri ile girince direk kendi hesabınıza girer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt