Fake Gps İle Sürpriz Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam lucypatcher le değil de dosya yöneticisi kullanarak sisteme yazsak fake gps i?
Olur galiba hocam amaç geliştirici seçeneklerinden sahte konumu açmadan fake gps yi aktif etmek bana tarif edin hocam nasıl yapacağımı yersem banı ben yiyeyim :)

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Elinize sağlık hocam xposed güvenlik açısından sorun çıkarıyormuş bunun doğruluğu nedir? Bu nedenle 2. Yöntem olarak fake gps yi sistem uygulaması nasıl yapabiliriz? Üstteki mesajda detaylı anlatmıştım

hocam onun için flashlanabilir zip yapıp direk twrp ile yükleme yapılabilir ama xposed iyidir bence sorun çıkmaz

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
hocam onun için flashlanabilir zip yapıp direk twrp ile yükleme yapılabilir ama xposed iyidir bence sorun çıkmaz
Hocam sonuçta kök erişimi izni veriyoruz ve portlanmış bir uygulama sizce korkmak doğru mu yoksa gönlümüz rahat etmeli mi? Az da olsa ihtimal ürkütüyor insanı. Banka işlemleri google hesabı vs çok önemli bilgiler

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Hocam sonuçta kök erişimi izni veriyoruz ve portlanmış bir uygulama sizce korkmak doğru mu yoksa gönlümüz rahat etmeli mi? Az da olsa ihtimal ürkütüyor insanı. Banka işlemleri google hesabı vs çok önemli bilgiler

Banka işlemleri bana göre ikinci alanda yapılmalı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Hocam sistem uygulamasıda yapmak aynı şey zaten sonuçta yetkiyi veriyorsunuz.

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Hocam sistem uygulamasıda yapmak aynı şey zaten sonuçta yetkiyi veriyorsunuz.
Ben mi çok korkuyorum acaba son zamanlarda elimden gelse rootsuz stock cihaz kullanacağım :) bu arada sistem uygulaması yapmakta aynı şey katılıyorum ben bu yetkileri vermek ne kadar güvenli ondan şüpheliyim...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Elinize sağlık hocam xposed güvenlik açısından sorun çıkarıyormuş bunun doğruluğu nedir? Bu nedenle 2. Yöntem olarak fake gps yi sistem uygulaması nasıl yapabiliriz? Üstteki mesajda detaylı anlatmıştım
Hocam fake gsp uygulamasının apk sı lazım olacak ama yüklemeyeceğiz.chazımız rootlu ve root destekleyen bi dosya yöneticisi (es dosya,root explorer) lazım. Apk yı kopyala diyoruz ve cihaz/system/app klasörünün içine kopyalıyoruz.kopyaladıktan sonra yine orda apk dosyasının üstüne basılı tutup seçenek tuşuna-kısmına basıyoruz.seçeneklerde özellikler var tıklıyoruz.açılan ekranda izinler var ona tıklıyoruz ve izinleri ekran resmindeki gibi yapıp tamam diyoruz.sonra cihazı kapatıp açıyoruz ve sisteme yazmış oluyoruz. %50 kabul eder yada etmez.uygulama hata vermeden açılırsa olmuş demektir.benim cihaz rootlu ve ben kendim yapayım dedim ama kaç defa denememe rağmen apk yı kopyalarken depolama alanı az hatası verdi olmadı.halbuki dünya kadar boş yer var.hiddenking hocam bu neden olur?es dosya pro kullanıyorum root izni var magisk yüklü ve kopyalama yapmıyor.ilk defa böyle bişeyle karşılaştım.normal es dosya ve root explorer de aynı hatayı verdi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt