Fake Gps İle Sürpriz Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Android 5 in altındaki telefonlarda yapıldığında ban vermediği söyleniyor ama test etmedim test edip haber vereceğim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostlar yalan haber denemeyin 1 ay banım hayırlı olsun :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Dostlar yeni bir yöntem üzerinde çalışıyorum ama android bilgim fazla olmadığı için ilerleyemiyorum yardımcı olursanız yöntemin çalışacağına inanıyorum yöntem şöyle bip fake gps in kullanıldığını geliştirici seçeneklerinden sahte konumun açık olup olmamasından anlıyor bizim yapmamız gereken geliştirici seçenekleri kapalı iken fake gps yi aktif etmek böylece bip sahte konumu anlamayacak böylece play store dan inen bip dahil sürpriz nokta yapabileceğiz malesef bu yöntemle sadece rootlu cihazlar yararlanabilecek ilk olarak aklıma luckypatcher ile fake gps yi sistem uygulaması yapmak aklıma geldi yaptım ama luckypatcher fake gpsyi her denememde sildi uzun lafın kısası geliştirici seçenekleri kapalı iken fake gps yi nasıl aktif edebiliriz? bildiğiniz üzere fake gps nin çalışması için geliştirici seçeneklerinde sahte konumu açmamız gerekiyor

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Dostlar yeni bir yöntem üzerinde çalışıyorum ama android bilgim fazla olmadığı için ilerleyemiyorum yardımcı olursanız yöntemin çalışacağına inanıyorum yöntem şöyle bip fake gps in kullanıldığını geliştirici seçeneklerinden sahte konumun açık olup olmamasından anlıyor bizim yapmamız gereken geliştirici seçenekleri kapalı iken fake gps yi aktif etmek böylece bip sahte konumu anlamayacak böylece play store dan inen bip dahil sürpriz nokta yapabileceğiz malesef bu yöntemle sadece rootlu cihazlar yararlanabilecek ilk olarak aklıma luckypatcher ile fake gps yi sistem uygulaması yapmak aklıma geldi yaptım ama luckypatcher fake gpsyi her denememde sildi uzun lafın kısası geliştirici seçenekleri kapalı iken fake gps yi nasıl aktif edebiliriz? bildiğiniz üzere fake gps nin çalışması için geliştirici seçeneklerinde sahte konumu açmamız gerekiyor
Hocam luchy patcher ile değilde flashlamayla denersek olur mu acaba

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bizimde anladığımız birşey değil ama şöyle okuduğum zaman yapılmayacak birşey değil. Deneyimli arkadaşlar için çocuk oyuncağı gibi birşey

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Bi ara bende denemiştim xposed ile kurulan bir fake gps ti ama kuramamıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt