Yardım F2 Pro pişman edecek gibi...

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Uygulamalardan atma sorunu yaşayan var mı benim gibi. Bir uygulamayı açıyorum 5 saniye sonra atıyor. Bütün Android 11 romları denedim hepsi böyle. Benim cihaz mı sorunlu anlamadım. Çıldırttı artık.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Benim de aynı problemim vardı bataryanın bantlarını sökmemişler cihazların bir süre sonra yukarı aşagı oynadığı için bataryanın soketini kopartıyor yazilim ile alakasi yok Telefoncuya gidin benim cihazin batarya soketi ve batarya a anakart balantisi kirildi bari siz ayni sorunu yasamayin bunu test etmek icin telefonu asagi yukari sallayin kapanicaktir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Oneplusa geçtim çok rahatım :)

Oyla:

asdsad2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
LG G3
Konular
3
Uygulamalardan atma sorunu yaşayan var mı benim gibi. Bir uygulamayı açıyorum 5 saniye sonra atıyor. Bütün Android 11 romları denedim hepsi böyle. Benim cihaz mı sorunlu anlamadım. Çıldırttı artık.
daha önce yaşamıştım klon uygulama çift uygulama açınca kafayı yiyordu girdiğ,m gibi atıyordu çift uygulamaları kapat düzelmesi lazım

Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
daha önce yaşamıştım klon uygulama çift uygulama açınca kafayı yiyordu girdiğ,m gibi atıyordu çift uygulamaları kapat düzelmesi lazım
Cihazdan kurtulalı çok oldu oneplusa geçtim çok rahatım :)

Oyla:
Üst Alt