Yardım F2 Pro pişman edecek gibi...

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Uygulamalardan atma sorunu yaşayan var mı benim gibi. Bir uygulamayı açıyorum 5 saniye sonra atıyor. Bütün Android 11 romları denedim hepsi böyle. Benim cihaz mı sorunlu anlamadım. Çıldırttı artık.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
henüz atmadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hemen bakıyorum
Yükledim ama hâlâ aynı. Android 10 a dönüş yapacağım akşam. Başka çare yok. Cihazdan soğudum. Önceki cihaz Mi 9t 1 defa sıkıntı yaşamadım ya.

Oyla:

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
Bendede oluyor adam haklı ama nadiren oluyor bende

Oyla:

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Spotify dan başka uygulamada yaşamıyorum o sorunu keza modlu olduğu için Redmi 6 pro'da da atıyor Yani kısaca sıkıntı yok android 11 sürümlerinde beta ise sıkıntı olabilir fakat"Bütün Android 11 romları" denediğinizi söylüyorusnuz Peki Eu Romu denediniz mi ?

Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Spotify dan başka uygulamada yaşamıyorum o sorunu keza modlu olduğu için Redmi 6 pro'da da atıyor Yani kısaca sıkıntı yok android 11 sürümlerinde beta ise sıkıntı olabilir fakat"Bütün Android 11 romları" denediğinizi söylüyorusnuz Peki Eu Romu denediniz mi ?
Evet denedim daha önce kullandığım bütün modellerde eu kullandım çok sevdiğim bir rom. Ama pocoda bu atma sorununa çözüm bulamadım. Şimdi eu beta son sürüm iniyor. Temiz kurulum yapıp birde bunu deneyeceğim.

Oyla:

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Şuan temiz kurulum yaptım. Hiçbir modlu apk yüklü değil. Standart kullandığım şeyler yüklü sadece. Yine aynı sorun var. Uygulamalara giriyorum 4 5 saniye sonra atıyor. Ben satıyorum bu telefonu başka türlü kafayı yicem çünkü.

Oyla:

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Şuan temiz kurulum yaptım. Hiçbir modlu apk yüklü değil. Standart kullandığım şeyler yüklü sadece. Yine aynı sorun var. Uygulamalara giriyorum 4 5 saniye sonra atıyor. Ben satıyorum bu telefonu başka türlü kafayı yicem çünkü.
klon uygulama kullanıyor musunuz?

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Konuyu tam olarak okumadım ancak Android 11 konusunda ısrar neden? Android 11 henüz yapım aşamasımda sayılır. Önce stabil sürümlerden birini yükleyip deneyin, hala uygulamadan atıyorsa satarsınız cihazı. Sonuçta henüz satıcının müşteriye sunmadığı bir sürüm yüzünden bu cihaz sıkıntılı demiş oluyorsunuz.

Oyla:
Üst Alt