Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Hocam bunu biliyorum, aşırı echo yapıyor sesi daha beter oluyor. Motorolanın vardı dolby'si onu kuracağım, tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vowifi açabildim ağ üzerinden ayarını seçerek. Nfc daha denemedim hiç kullanmıyorum aynı şekilde görüşme kaydını da.

bunu deneyin hocam
Teşekkürler hocam. Deneyip
Hocam bunu biliyorum, aşırı echo yapıyor sesi daha beter oluyor. Motorolanın vardı dolby'si onu kuracağım, tavsiye ederim

Vowifi açabildim ağ üzerinden ayarını seçerek. Nfc daha denemedim hiç kullanmıyorum aynı şekilde görüşme kaydını da.

bunu deneyin hocam
Teşekkürler hocam. Ben memnundum, kurulu gelen dolby e göre daya iyiydi ama bu onlardan da iyi.

Normalde düşük ses seviyesinde dinlerim müzikleri haliyle detaylar çok belirgin olmuyodu. Sizin dediğinizi kurunca düşük ses seviyesinde bile müzikte ki detaylar pek kaybolmuyor. Ses daha net oldu gibi geldi bana da

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Teşekkürler hocam. Deneyip

Teşekkürler hocam. Ben memnundum, kurulu gelen dolby e göre daya iyiydi ama bu onlardan da iyi.

Normalde düşük ses seviyesinde dinlerim müzikleri haliyle detaylar çok belirgin olmuyodu. Sizin dediğinizi kurunca düşük ses seviyesinde bile müzikte ki detaylar pek kaybolmuyor. Ses daha net oldu gibi geldi bana da
Hangisini nasıl kurdunuz hocam ?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Kurdum hocam ama ses hoparlörden cızırtılı gelmeye başladı ayarı mı var acaba ?

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Kurdum hocam ama ses hoparlörden cızırtılı gelmeye başladı ayarı mı var acaba ?
Dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım hocam. AML yi yüklediniz mi belki ondan yapıyor olabilir

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
bu ghost rom bu kadar iyi mi ya :D Ben de merak ettim link mevcut mu acaba yada konusu ?

Link burda hocam. Gerçekten harika bir rom ve şu an kullanıyorum. Xiaomi miui 14 verse bu kadar stabil ve akıcı olmazdı sanırım. Herhangi bir sorun ya da bug görmedim.

Üst Alt