Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

metinyazici741

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
custom rom
Cihazım
smart 6
Konular
1
linkte ki dolby atmos u kurun hocam. Diğerini kapatıp uygulamayı doldurun. Bu kurulu gelenden daha iyi çalışıyor
Hocam bunu biliyorum, aşırı echo yapıyor sesi daha beter oluyor. Motorolanın vardı dolby'si onu kuracağım, tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir aydır kullanıyorum memnunum. Birkaç sorum var:
1. NFC temassız ödeme özelliği kullanabilen var mı?
2. Görüşme kaydı yapabilen var mı?
3. Vowifi özelliğini açabilen var mı?
Vowifi açabildim ağ üzerinden ayarını seçerek. Nfc daha denemedim hiç kullanmıyorum aynı şekilde görüşme kaydını da.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

linkte ki dolby atmos u kurun hocam. Diğerini kapatıp uygulamayı doldurun. Bu kurulu gelenden daha iyi çalışıyor
bunu deneyin hocam

Son düzenleme:

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Dolby viper4 dan daha mı iyi ? Ben alıştım eski kafalıyım biraz.

metinyazici741

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
custom rom
Cihazım
smart 6
Konular
1
Dolby viper4 dan daha mı iyi ? Ben alıştım eski kafalıyım biraz.
Ben de sizin viper gibi dolbye alıştım hocam viper4 çok yormuştu beni o yüzden hemen silip dolbye geçmiştim tekrar

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Ghost romdayım miui her zaman daha ön planda olmuş benim için ama ilk defa bir aosp roma geçmeyi bu kadar çok istiyorum.Yeni sürüm gelmeden önce ki sürümü zaten kullanıyordum.Kirli kurulum yapmayı sevmediğim için de ghost yükliyim zaten kötüdür hemen evo ya dönerim dedim şu ana kadar hatasını vs görmedim o yüzden de kararsız kaldım ne yapsam diye :D

Archetiven

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Tarık
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Ghost romdayım miui her zaman daha ön planda olmuş benim için ama ilk defa bir aosp roma geçmeyi bu kadar çok istiyorum.Yeni sürüm gelmeden önce ki sürümü zaten kullanıyordum.Kirli kurulum yapmayı sevmediğim için de ghost yükliyim zaten kötüdür hemen evo ya dönerim dedim şu ana kadar hatasını vs görmedim o yüzden de kararsız kaldım ne yapsam diye :D
bu ghost rom bu kadar iyi mi ya :D Ben de merak ettim link mevcut mu acaba yada konusu ?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
bu ghost rom bu kadar iyi mi ya :D Ben de merak ettim link mevcut mu acaba yada konusu ?
Romu kullanmadığım için konusunu ben açmadım o yüzden konusu yok. Nedendir bilinmez benden başka rom konusu acanda yok 🤣

Archetiven

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Tarık
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Romu kullanmadığım için konusunu ben açmadım o yüzden konusu yok. Nedendir bilinmez benden başka rom konusu acanda yok 🤣
Telefonun rom piyasası da öldü kendisi de. Biraz ondan olabilir

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Telefonun rom piyasası da öldü kendisi de. Biraz ondan olabilir
Alakasi yok ne yazık ki, keşke öyle olsa. Her gün tonlarca rom çıkıyor, A12 de olmayıp A13 de olan yepyeni romlar var. Tequila, Bootloggers, VoudUi vs. Ve A12 de olup A13de desteği çekilmiş geliştirilmesi bırakılmış bir rom yok bildiğim kadarıyla. Bir de şu var ki A12 romlari zamanında da her gün sürekli yeni rom paylaşıyordum burada, hatta yetisemiyordum bazen güncellemelere yine de benden başka tek rom paylaşan yoktu. Telefona Android 14 romları bile çıkmaya başladı. Rom piyasası capcanlı sonuç olarak.

Kullanıcılar hep istiyor ki bir şeyler sunulsun, kendileri sunmaya gelince ne yazık ki hiç oralı olunmuyor. Kaç konuda gördüm Ghost rom ile ilgili konuşmaları bir kişi beş dakika ayırıp konusunu açmadı. Herkes o rom bu rom diye konu arıyor ama kimse açmıyor. İnsanlar buraya Xiaomi müşteri hizmetleri muamelesi gösteriyor, tüm içeriği yönetim ekibi hazırlasın diye bekliyor ama burasi bir forum.

Sonuç olarak bende pes ettim çünkü forumda ilgilenmem gereken tek kategori bu değil. Zaten eskisi kadar çok romda değiştirmiyorum. Yoksa konu açmak için rom arasam temizinden aklımda 10'a yakın rom var yani.

metinyazici741

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
custom rom
Cihazım
smart 6
Konular
1
Alakasi yok ne yazık ki, keşke öyle olsa. Her gün tonlarca rom çıkıyor, A12 de olmayıp A13 de olan yepyeni romlar var. Tequila, Bootloggers, VoudUi vs. Ve A12 de olup A13de desteği çekilmiş geliştirilmesi bırakılmış bir rom yok bildiğim kadarıyla. Bir de şu var ki A12 romlari zamanında da her gün sürekli yeni rom paylaşıyordum burada, hatta yetisemiyordum bazen güncellemelere yine de benden başka tek rom paylaşan yoktu. Telefona Android 14 romları bile çıkmaya başladı. Rom piyasası capcanlı sonuç olarak.

Kullanıcılar hep istiyor ki bir şeyler sunulsun, kendileri sunmaya gelince ne yazık ki hiç oralı olunmuyor. Kaç konuda gördüm Ghost rom ile ilgili konuşmaları bir kişi beş dakika ayırıp konusunu açmadı. Herkes o rom bu rom diye konu arıyor ama kimse açmıyor. İnsanlar buraya Xiaomi müşteri hizmetleri muamelesi gösteriyor, tüm içeriği yönetim ekibi hazırlasın diye bekliyor ama burasi bir forum.

Sonuç olarak bende pes ettim çünkü forumda ilgilenmem gereken tek kategori bu değil. Zaten eskisi kadar çok romda değiştirmiyorum. Yoksa konu açmak için rom arasam temizinden aklımda 10'a yakın rom var yani.
Hocam Xda'dan mı bakıyorsunuz romlara ben bu forum dışında hiç bir yerden denememiştim rom ve forumda sistemin bu şekilde işlediğini bilmiyordum (tamamen size kaldığını)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam Xda'dan mı bakıyorsunuz romlara ben bu forum dışında hiç bir yerden denememiştim rom ve forumda sistemin bu şekilde işlediğini bilmiyordum (tamamen size kaldığını)
Genel olarak telegram kanalları. Zaten 2 tane Mi 9T için kanal var, o kanallar hangi roma ne güncelleme gelirse paylaşıyorlar. Onun dışında geliştiricilerin kendi kanalları var onlara da bakıyorum. Geliştiricilere iletişimde olup burada söylenen sorunları bildiriyorum. Oralardan çekiyorum genelde romları.

Bilmeyene bir şey demiyorum hocam zaten yani araştırıp didinmek zorunda değil kimse ama günlerdir bu forumda Ghost 3.5'in sözleri geçtiği bir çok kişi bu romu bildiği halde tek kişinin konusunu açayım dememiş olması tuhaf sadece. Ve bu durum sadece bu kelategoride olmuyor. Forumda genel olarak böyle bir durum var. Rehber, rom, mod konularını genellikle ya çok eski üyeler açıyor ya da yönetimden birileri, diğer üyeler sadece yardım konusu açıyor (istisnalar vardır tabi).Hal böyle olunca forumun içerik seviyesi düşüyor ve sonra yine bu hiçbir konu açmayan, foruma katkı sağlamayan üyelerden "forum ölü" gibi şikayetler duyuyoruz 🤣 ironik olan da bu.

Üst Alt