Çözüldü EU stabil rom bildirim sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Her zaman olduğu gibi yine haklı çıkmış olduğuma ve sizin de sorunu çözmüş olmanıza sevindim

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Hocam yine bildirimler düşmüyor. Keşke siz haklı olsaydınız ama maalesef kesin eminim artık bu cihazlarda yazılım sıkıntısı bariz. Cihazın hiç bir ayarına dokunmadım bugün yine bildirimler gelmemeye başladı. İnanılmaz bıktırdı yani mi8 lite dan sonra xiaomi ye son bir şans daha vermiştim ama bundan sonra cidden bulaşmıcam. Kafasına göre bir düzeliyor bir bozuluyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bu ayarları bi kontrol edelim.özellikle bi ekran resminde var (önem:acil) diye mi işaretli bi bakalım.bu menülere ulaşmak için /bildirimler ve durum çubuğu/uygulama bildirimleri/whatsapp/diğer bildirimler

Ayrıca ayarları,ekran resimlerindeki gibi yapalım.buna özen gösterelim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Bu ayarları bi kontrol edelim.özellikle bi ekran resminde var (önem:acil) diye mi işaretli bi bakalım.bu menülere ulaşmak için /bildirimler ve durum çubuğu/uygulama bildirimleri/whatsapp/diğer bildirimler

Ayrıca ayarları,ekran resimlerindeki gibi yapalım.buna özen gösterelim
Hocam tek tek kontrol ettim ayarlar aynı bu şekilde. Önem de otomatik acildeymiş zaten.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende eu romdayim. Bildirim konusunda bir problem yaşamıyorum. Fakat internet çekmediği zaman, tekrar bağlantı kurunca bildirim biraz gecikebiliyor buda çok nadir oluyor.

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
O zaman bildirim duası etmekten başka çare kalmıyor hocam
Cok alakasiz ama bugun ust katta ki zyxel modeme baglandim bildirimler gelmeye basladi sorun yasamadim hic. İsin ilginc yani evde LG G3 var o cihazda hic bir bildirim sorunu olmuyor. Bizde ki modem tenda v300 modem arayuzune girdim oyle kisitlamaya dair bir ayar vs de yok. Gercekten cok ilginc.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Cok alakasiz ama bugun ust katta ki zyxel modeme baglandim bildirimler gelmeye basladi sorun yasamadim hic. İsin ilginc yani evde LG G3 var o cihazda hic bir bildirim sorunu olmuyor. Bizde ki modem tenda v300 modem arayuzune girdim oyle kisitlamaya dair bir ayar vs de yok. Gercekten cok ilginc.
Ben "dua" dedim sorun çözüldüevdeki internet sağlayıcıyı arayıp bütün kısıtlamaları kaldırmayı istemekte fayda varmış

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Diğer açtığınız konuda ben size dedim. Sorun internet sağlayıcınızda diye. Daha önce deneyimlediğim için söyledim.
İnternet sağlayıcınızı arayın aile koruma, çocuk koruma, güvenli internet ne varsa kapattırın. Yoksa bildirim gelmeyecek.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Diğer açtığınız konuda ben size dedim. Sorun internet sağlayıcınızda diye. Daha önce deneyimlediğim için söyledim.
İnternet sağlayıcınızı arayın aile koruma, çocuk koruma, güvenli internet ne varsa kapattırın. Yoksa bildirim gelmeyecek.
Sadece siz olsanız keşke... Aylardır herkes aynı şeyi söylüyor ama inatla hayır diyor ve yardımcı olamaya çalışanları tersliyor... :&

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt