Yardım Eu rom güncelleme nasıl yapılır

huso1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Konular
14
9.8.15 beta yüklü şuan yeni sürümü çıkmış güncelleme için ek bi dosya yokmu direk yeniden kuruyomuş gibi büyük boyuttaki dosyayımı indirmek zorundayız. Ayarlardaki güncelleme paketiini seçin kısmından güncelleyebilirmiyiz. İllaki rom dosyasını twrp ilemi kurmak zorundayız bu seferde her güncellemede yeniden rom kuruyomuş gibi olmuyormu. Wipe yapmaya gerek yok denmiş öylede ne kadar sağlıklı olur rom. Hem her güncelleme de sadece güncelleme paketi olması iyi olurdu her seferinde komple romu indirip kurulummu yapacağız

omersakman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Güncelleyiciden indirseniz bile twrp üzerinden güncellme yapar. En iyisi temiz kurulum tabi ama Bir üst sürüme güncellerken Vipe yapmadan da olur sorun değil. Vipe işlemidi okdr zor bişey değil sonucta 30 snye sürmüyor. 4 vipe yapmayın 3 vipe yapın.
Hocam eu betaya şimdi güncelleme geldi güncelleyeceğim fakat 3 wipe nedir bunu öğrenmek istiyordum dalvik art ve cache mi?

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam eu betaya şimdi güncelleme geldi güncelleyeceğim fakat 3 wipe nedir bunu öğrenmek istiyordum dalvik art ve cache mi?
direk üzerine kurun ardından wipe dalvik ve cache yapın sorunsuz açılır

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Merhaba eu mıuı 14 guncellemesi cihazım için yayınlandı indirdim telefona. Telefonda orange fox kurulu recovery menüsüne girince hafıza boş görünüyor. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Oyla:
Üst Alt