Yardım Eu rom güncelleme nasıl yapılır

huso1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Konular
14
9.8.15 beta yüklü şuan yeni sürümü çıkmış güncelleme için ek bi dosya yokmu direk yeniden kuruyomuş gibi büyük boyuttaki dosyayımı indirmek zorundayız. Ayarlardaki güncelleme paketiini seçin kısmından güncelleyebilirmiyiz. İllaki rom dosyasını twrp ilemi kurmak zorundayız bu seferde her güncellemede yeniden rom kuruyomuş gibi olmuyormu. Wipe yapmaya gerek yok denmiş öylede ne kadar sağlıklı olur rom. Hem her güncelleme de sadece güncelleme paketi olması iyi olurdu her seferinde komple romu indirip kurulummu yapacağız

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Evet hocam maalesef romu komple indirerek güncelleme yapmak zorundasınız. Herhangi bir silme işlemi yapmayın, veri kaybı yaşamazsınız.
Güncelleme yapabilmek için evet twrp şart. Güncelleyiciyi üzerinden romu göstererekte güncelleme yapabilirsiniz, zaten oda cihazı yeniden başlatıp, yükleme işlemine twrp üzerinden devam eder.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Güncelleyiciden indirseniz bile twrp üzerinden güncellme yapar. En iyisi temiz kurulum tabi ama Bir üst sürüme güncellerken Vipe yapmadan da olur sorun değil. Vipe işlemidi okdr zor bişey değil sonucta 30 snye sürmüyor. 4 vipe yapmayın 3 vipe yapın.

Oyla:

thewhitewolf89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suleyman
Cihazım
moto g
Konular
4
Evet hocam maalesef romu komple indirerek güncelleme yapmak zorundasınız. Herhangi bir silme işlemi yapmayın, veri kaybı yaşamazsınız.
Güncelleme yapabilmek için evet twrp şart. Güncelleyiciyi üzerinden romu göstererekte güncelleme yapabilirsiniz, zaten oda cihazı yeniden başlatıp, yükleme işlemine twrp üzerinden devam eder.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güncelleyici üzerinden güncellemeyi bulamıyor, sorun oluştu diyor. Herhangi bir çözümü varmı acaba?

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Güncelleyici üzerinden güncellemeyi bulamıyor, sorun oluştu diyor. Herhangi bir çözümü varmı acaba?

Manuel olarak indiriniz hocam, Twrp e giriş yaparak suatsari hocamızın belirttiği gibi güncellemeyi yapabilirsiniz.(Herhangi bir silme işlemi yapmayınız, veri kaybı yaşamazsınız)

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
buradan cihazınıza uygun romu indirebilirsiniz.

Oyla:

thewhitewolf89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suleyman
Cihazım
moto g
Konular
4
Manuel olarak indiriniz hocam, Twrp e giriş yaparak suatsari hocamızın belirttiği gibi güncellemeyi yapabilirsiniz.(Herhangi bir silme işlemi yapmayınız, veri kaybı yaşamazsınız)
Saolasın hocam, manuel yapalım ozaman.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Saolasın hocam, manuel yapalım ozaman.

Rica ederim hocam, daha sağlıklı olur.
Romu Manuel olarak indiriniz ve Telefona kopyalayınız. Cihazınızı Twrp de başlattınız, Install kısımına girerek, Kopyaladığınız zip uzantılı romu seçiniz.Swipe to Confirm Flash yapınız..
Kurulumu tamamladıktan sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

Oyla:

huso1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Konular
14
Rica ederim hocam, daha sağlıklı olur.
Romu Manuel olarak indiriniz ve Telefona kopyalayınız. Cihazınızı Twrp de başlattınız, Install kısımına girerek, Kopyaladığınız zip uzantılı romu seçiniz.Swipe to Confirm Flash yapınız..
Kurulumu tamamladıktan sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.
vazgeçtim hocam bu romdan çok kötü bi rom sarj konusunda 2 gün giden sarj 1 güne indi direk kaldırıyorum bu romu ne önerebilirsin hep stabil hem sarj konusunda iyi olan

Oyla:
Üst Alt