Rom EU Rom atmak istiyorum. Lütfen yardım edin.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
İnternetten buldum onu da attım yine de recovery ekranına atıp atıp duruyor. Ne yapacağız şimdi...
hocam cihaz yurtdışıysa ve dirençli değilse rom olayları çok problemli oluyor ya. modem dosyasının bu hatayı çözmesi gerek anlayamıyorum

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
hocam cihaz yurtdışıysa ve dirençli değilse rom olayları çok problemli oluyor ya. modem dosyasının bu hatayı çözmesi gerek anlayamıyorum
Anlam veremediğim bir şekilde siyah ekran var sadece. USB bilgisayara bağlı yeniden başlatıp kapattığımda vs. ses çıkarıyor. Fastbootta cihazım görünüyor ama sadece siyah ekran var telefonda.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam sweetin cihaza MIUI 14 kurarsaniz kernel flashlamak gerek. TWRP üzerinden aghisna kernel flashlayin telefon açılacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlam veremediğim bir şekilde siyah ekran var sadece. USB bilgisayara bağlı yeniden başlatıp kapattığımda vs. ses çıkarıyor. Fastbootta cihazım görünüyor ama sadece siyah ekran var telefonda.
EDL moda girmiş olmayasaniz.

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
Hocam sweetin cihaza MIUI 14 kurarsaniz kernel flashlamak gerek. TWRP üzerinden aghisna kernel flashlayin telefon açılacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EDL moda girmiş olmayasaniz.
Ah be hocam keşke ekran siyah olmadan önce gelebilseydiniz... Ben de sonradan araştırınca kernel flashlamak gerektiğini öğrendim. Siyah ekran probleminden kurtulamadım. Nasıl düzelecek bu? Hard brick olmamıştır değil mi?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Ah be hocam keşke ekran siyah olmadan önce gelebilseydiniz... Ben de sonradan araştırınca kernel flashlamak gerektiğini öğrendim. Siyah ekran probleminden kurtulamadım. Nasıl düzelecek bu? Hard brick olmamıştır değil mi?
Hocam edl moddan çıkmak için cihazin içini acmak gerekebilir ama tam bilmiyorum

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Uykuda yakalandım yoksa 30dkda bir giriyorum foruma 😥 Hocam isterseniz bir H.kadioglu ustama danışın.

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
Uykuda yakalandım yoksa 30dkda bir giriyorum foruma 😥 Hocam isterseniz bir H.kadioglu ustama danışın.
Hocam onunla konuşuyoruz şu an ama ekran simsiyah hala hiçbir görüntü yok... MiFlash ile global rom attık fastbootta hala cihaz gözüküyor, cihaz kapanıp açılır gibi titriyor fakat hiçbir görüntü yok...

Üst Alt