Çözüldü Eu beta

omrglgen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
8
Burda resmi romları kilitli cihaza yüklenebiliyor denmiş,beta eu kilit açmadan yüklemeyebilir miyim

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Cihazınız Delta garantili ise garantide herhangi bir sorun olmaz. Diğerleri için durum değişir.

Diğerleri derken efendim nasil yani misal benim ki de ritzy garantili , sorun teşkil eder mi?

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Diğerleri derken efendim nasil yani misal benimde ki ritzy garantili , sorun teşkil eder mi?

Sıkıntı çıkarabilirler hocam genede arayın bilgi alın. Cihaza zarar vermediğiniz sürece sıkıntı teşkil etmemesi gereken durumlar bunlar ama malum :)

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Sıkıntı çıkarabilirler hocam genede arayın bilgi alın. Cihaza zarar vermediğiniz sürece sıkıntı teşkil etmemesi gereken durumlar bunlar ama malum :)

Önlem bazında soruyorum efendim kusura bakmayın, twrp bl root kaldirip orjinal rom kurdugumuzda olay cozulmuyor mu, neresinden anliyorlar , standart işlemler uyguladim, sorunsuz diye dusunuyorum :D

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Önlem bazında soruyorum efendim kusura bakmayın, twrp bl root kaldirip orjinal rom kurdugumuzda olay cozulmuyor mu, neresinden anliyorlar , standart işlemler uyguladim, sorunsuz diye dusunuyorum :D

servis log kayıtları herşeyi kaydeder oradan anlarlar

Üst Alt