Çözüldü EU Beta Güncelleme Hata

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Tamam hocam deneyeyim normalde mi bulutta yedeğini var eğer programlarim romu yükleyince gelmezse mi buluttan ana ekran yedeği ile herşeyi kendi mi yuklesin yoksa kendim tek tek mi kurayim hangisi daha sağlıklı olur
Ben Mi Bulut kullanıyorum hocam şimdiye kadar problem yaşamadım ama gelmez ise manüel yaparsınız. :)

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Ben Mi Bulut kullanıyorum hocam şimdiye kadar problem yaşamadım ama gelmez ise manüel yaparsınız. :)
tamamdır hocam son olarak bundan sonra eu rom beta güncellemesini nasıl yapayım programlar ve ayarlarım gitmeden? Kusura bakmayın sizi de uğraştırıyorum kısaca madde madde yazabilir misiniz malum hata ile karşılaşınca baştan rom kurup eski haline getirmek uğraştırıyor :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
tamamdır hocam son olarak bundan sonra eu rom beta güncellemesini nasıl yapayım programlar ve ayarlarım gitmeden? Kusura bakmayın sizi de uğraştırıyorum kısaca madde madde yazabilir misiniz malum hata ile karşılaşınca baştan rom kurup eski haline getirmek uğraştırıyor :)
Estağfurullah hocam. Ben kendi yaptığımı yazayım size en sağlıklı ve sağlam olacak şekilde.
* EU nun sitesine girerek çıkan romu indirin
* Daha sonra indirdiğiniz romu telefonun hafızasına atın
* TWRP ye girerek Yükle kısmından romu göstererek, oku sağa çekin ve yüklemesini bekleyin
* Yükleme işlemi bitince, sistemi yeniden başlatın hepsi bu ;)

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Estağfurullah hocam. Ben kendi yaptığımı yazayım size en sağlıklı ve sağlam olacak şekilde.
* EU nun sitesine girerek çıkan romu indirin
* Daha sonra indirdiğiniz romu telefonun hafızasına atın
* TWRP ye girerek Yükle kısmından romu göstererek, oku sağa çekin ve yüklemesini bekleyin
* Yükleme işlemi bitince, sistemi yeniden başlatın hepsi bu ;)
Üstadım Allah razı olsun teşekkür ederim ilgin için. Ben her seferinde dalvik wipe yapıyordum bi dünya sil baştan kur :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Otg ye attığınız romu Yükle menüsünden seçerek oku sağa doğru çekin hocam. Normal şartlarda yükleme işi bitince her şey normal bir şekilde açılacaktır.
Eu rom linkini atabilirsiniz 12.1.5 sürüm.icin md5 sum eslesmiyor hatası alıyorum ordan indireyim

Üst Alt