Haber @Ethnic hocamız'ın MIUI Gizli Ayarlar uygulaması

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Güzide forumumuzun Sayın kurucu hocamız Ethnic tarafından geliştirimiş olan ve Google Play'de bulunan eseri MIUI Gizli Ayarlar, herkesçe bilinen ve milyonlarca takipçisi olan öncelikle XDA ve diğer bir çok teknik ve yazılım Platform'larda övgü'lere mazhar olmuştur...bizlerde tüm Yönetim ekibi olarak kendisi ile gurur duymaktayız ve başarılarının devamını dilemekteyiz.clap~~clap~~

Lütfen herkes buraya girip, beğeni butonunu yaksın, yapmayanların cihazları bootlopa düşsün...haha--

XDA da ki övgü makalesi burada

MIUI OFFICIAL FORUM KONUSU

GOOGLE PLAY STORE SÜRÜMÜ

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Ethnic hocamızın başarılarını diler
Bu tür platformlarda bizlerden daha çok kişinin adını/yaptıklarını görmek isteriz :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Nice güzel işlerde görmek dileği ile ... Başarılarınızın devamı gelir inşallah

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Güzide forumumuzun Sayın kurucu hocamız Ethnic tarafından geliştirimiş olan ve Google Play'de bulunan eseri MIUI Gizli Ayarlar, herkesçe bilinen ve milyonlarca takipçisi olan öncelikle XDA ve diğer bir çok teknik ve yazılım Platform'larda övgü'lere mazhar olmuştur...bizlerde tüm Yönetim ekibi olarak kendisi ile gurur duymaktayız ve başarılarının devamını dilemekteyiz.clap~~clap~~

Lütfen herkes buraya girip, beğeni butonunu yaksın, yapmayanların cihazları bootlopa düşsün...haha--

XDA da ki övgü makalesi burada

MIUI OFFICIAL FORUM KONUSU

GOOGLE PLAY STORE SÜRÜMÜ

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Cok teşekkür ederim hocam, bu konuyu görünce o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Herşeyden önemlisi bu forumun beni sizler gibi değerli insanlarla tanıştırmış olması, o yüzden iyi ki bu ailenin bir parçasıyım ve eğer bu ortamın oluşmasında en ufak bir katkım olduysa ne mutlu bana. Tekrar teşekkürler. :)

Ethnic hocamızın başarılarını diler
Bu tür platformlarda bizlerden daha çok kişinin adını/yaptıklarını görmek isteriz :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler hocam sağolun :)

Çok güzel bir haber. Uzayan kol bizden olsun misali, daha nicelerini görmek umuduyla. :)

Teşekkürler hocam inşallah. :)

Daha nice makalelere inşallah Ethnic hocam.
Teşekkürler üstadım :)

Nice güzel işlerde görmek dileği ile ... Başarılarınızın devamı gelir inşallah

Teşekkürler :)

Tebrikler,elinize sağlıkYes~~

Teşekkürler :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslında play store'da bazı üzücü yorumları okuduktan sonra heyecanımı kaybettim diyebilirim. Bu uygulamayı ilk olarak burada Türkçe olarak yayınladım. Daha sonra Emre hocamın önerisiyle İngilizce versiyonunu miui.en sitesinde yayınladım. Ve sonrasında daha fazla kullanıcıya ulaşması için play store'a yükledim. Uygulama haber olmadan önce uygulamayı indirenlerin çoğu forumdan geliyordu ve Türkçe versiyonunun varlığından haberdadı. Uygulamada açılan her ayar cihazın diline göre açıldığı için ve 100'ü aşkın ülkede yayında olduğu için Türkçesini eklemeye gerek görmedim ama gel gör ki sırf uygulama İngilizce olduğu için sabahtan beri vatansız oldum, afedersiniz dilsiz pzv. oldum.. vs.. vs.. :(

işin ilginç tarafı elin fillandyalısıda uygulama Fince değil diye bana saydırıyor. :D

Gün boyunca çalışıyorum şimdi bu yorgunluğumla uygulamanın Türkçesini yapmaya çalışacağım. Yoksa afaroz edilecem :D

hayro56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
5
Tebrikler hocam böyle güzel bir emek var ortada maalesef bizim ülkemizde her meyve veren ağaç önce taşlanır dallar ağaç kuruduktan sonra kıymeti bilinir

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Tebrikler hocam böyle güzel bir emek var ortada maalesef bizim ülkemizde her meyve veren ağaç önce taşlanır dallar ağaç kuruduktan sonra kıymeti bilinir
Teşekkürler hocam. Ne yapalım bizde böyle işliyor maalesef.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Elinize emeğinize sağlık hocam , böyle bir haberi görmek bize had safhada gurur veriyor umarım daha bir çok güzel haber ile sizi böyle uluslararası platformlarda görmek bize nasip olur :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt