Yardım Eski miui sürümüne dönmek istiyorum

• Konbuyu başlatan Yasiin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 961

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Arkadaşlar miui 11.0.2 kullanıyordum çok memnundum bir anlkm gazla 12 kurdum batarya konusunda hiç memnun değilim eski

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Rehberi google hesabina yedekleyebilirsiniz. Ya da rehbere girip ice/disa aktar seceneklerinden telefon hafizasina dosya olarak yedekleyebilirsiniz.
Büyük guncellemelerde format atmak iyi oluyor. Belki sorunlari giderir.
hocam basit yani google hesabına senkronize yap rehberi herseyi google yedekle ayarlandan hesaplardan google eşitlemeye gel hepsini eşitle bide xiomi mi cloud var ordanda herseşeyin yedeğini al tamamdır
Vct olarak kaydediyor ne ile yarıyor bu önceki telefonda böyle değildi Google da yedeklenmiyor yada ben beceremedim yardımcı olabilir misiniz?

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Vct olarak kaydediyor ne ile yarıyor bu önceki telefonda böyle değildi Google da yedeklenmiyor yada ben beceremedim yardımcı olabilir misiniz?
hocam vct dosyası yedek zaten onu bilgisayar varsa oraya at de bişey yokki ayarlardan hesaplar ve eşitleme gireceksin orda google yazar ona tıklayınca hesap senkrasizyonu diye bi yer açılır orda kişiler chrome takvim vs yazar görürsün zaten en altta üç nokta daha fazla yazıyor ona tıkla şimdi eşitle yap sonra rehber vs herseyi yedekler eşitlemeler bitince bi tık geri gel ordan xiomi buluta gir ordan yedeklemek istediğin herşeyi aç mesajlar galeri kişiler çağrı geçmişi vs ordanda komple herseyin yedeğini al tamamdır hocam

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
hocam vct dosyası yedek zaten onu bilgisayar varsa oraya at de bişey yokki ayarlardan hesaplar ve eşitleme gireceksin orda google yazar ona tıklayınca hesap senkrasizyonu diye bi yer açılır orda kişiler chrome takvim vs yazar görürsün zaten en altta üç nokta daha fazla yazıyor ona tıkla şimdi eşitle yap sonra rehber vs herseyi yedekler eşitlemeler bitince bi tık geri gel ordan xiomi buluta gir ordan yedeklemek istediğin herşeyi aç mesajlar galeri kişiler çağrı geçmişi vs ordanda komple herseyin yedeğini al tamamdır hocam
Format atarken fabrika ayarlarına mı sıfırlayayım direk hocam?

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Format atarken fabrika ayarlarına mı sıfırlayayım direk hocam?
aynen öyle hocam direk fabrika ayarlarına sıfırla dedinmi cihaz tertemiz çıkar ama yedekleri aldıgından emin ol sonra fabrika ayarlarına sıfırla

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
aynen öyle hocam direk fabrika ayarlarına sıfırla dedinmi cihaz tertemiz çıkar ama yedekleri aldıgından emin ol sonra fabrika ayarlarına sıfırla
Vtf dosyasını driveye attım bir problem çıkmaz değil mi ordan yükleyebilirim

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Vtf dosyasını driveye attım bir problem çıkmaz değil mi ordan yükleyebilirim
yüklersin ama diğer dediğim yöntemleride yap google yedeklme xiomi bulut yedekleme yap sonra fabrika ayarona dön

Oyla:

SiyahBeyazresim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Note 8 pro MIUI 12global kullanmaktayım mıui 11.1,0 global sürüme dönmek istiyorum cihazım IMEI atılmış yurtdışı cihaz sürüm düşürme yaparsam hard brick problemi yaşarmıyım ? Gerçekten çok kasıntı bir sürüm muiu12 ve kamera problemleri var.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Note 8 pro MIUI 12global kullanmaktayım mıui 11.1,0 global sürüme dönmek istiyorum cihazım IMEI atılmış yurtdışı cihaz sürüm düşürme yaparsam hard brick problemi yaşarmıyım ? Gerçekten çok kasıntı bir sürüm muiu12 ve kamera problemleri var.
hocam hard brick olma durumu söz konusu olmaz zaten tek altarnetif var eski sürüme dönmek için oda mi flash tool ile v 11 sürümünün fastboot versiyonu indirip telefona flashlamanız lazım forumda mi flash tool ile yazılım yükleme rehberi mevcut ordan bakarak eski sürüme dönebilirsiniz

Oyla:

SiyahBeyazresim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Hocam yardımınız için çok teşekkürler peki ben şuan 11.1.0 sürümünün flash dosyasını bulamadım bu sürümü recovery dosyasıyla twrp üzerinden yüklesem yine bir problem yaşarmıyım sizce

Oyla:
Üst Alt