Soru Eski Amiral Gemisi ?

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Selamın aleyküm 6000tl bütcem var eski bir amiral gemisi telefon almakmı mantıklı yoksa yeni orta segment bi telefon almakmı cihaz önerilerinizi bekliyorum

mitsuya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
iPhone 12
Konular
1
6K bandındaki telefonlar orta segment değil, giriş seviyesi. Konuya gelecek olursak; tabii ki eski amiral gemileri. S10+ yakalarsınız.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
agoguzhan06
Eski amiral gemisi bir telefon güncelleme desteği sona ermiş, en az dört beş yıllık donanımsal yıpranmışlığı olan ve kullanma vasfını yitirmiş bir cihazdır; mantıken tercih edilmez.
O dediğiniz bütçeyle ( Eğer yurt içi garantili olacaksa ) orta segment değil ancak giriş orta seviye bir cihaz alınabilir. İyi bir orta segment telefon için bütçenizi iki katına çıkarmalısınız.

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
agoguzhan06
Eski amiral gemisi bir telefon güncelleme desteği sona ermiş, en az dört beş yıllık donanımsal yıpranmışlığı olan ve kullanma vasfını yitirmiş bir cihazdır; mantıken tercih edilmez.
O dediğiniz bütçeyle ( Eğer yurt içi garantili olacaksa ) orta segment değil ancak giriş orta seviye bir cihaz alınabilir. İyi bir orta segment telefon için bütçenizi iki katına çıkarmalısınız.
İkinci el bi telefon bakıyorum güncelleme gelse bile yapmıyorum ben zaten gücümüz eski telefonlara yetiyo eski amiral gemileri ele alındığında daha bi ağır kalite hissi veriyo şuan poco x3 kullanıyorum çok büyük cihaz s9 s10e p20pro gibi cihazlara bakıyorum tek korkum günde 2 3kere şarja takarmıyım acaba telefonu sadece arama ve sosyal medyada az dolanmak için kullanıyorum

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
5110 da eski amiral gemisidir :)

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
şuan kullandığınız telefon var, 6bin bütçeyi zorlayın zamanla bütçeyi yükseltin acele etmeyin

mitsuya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
iPhone 12
Konular
1
Biyolojik varlık değil bunlar. O cihazın 4-5 yıllık olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor. SoC'un gücüne bağlı hala kullanım ömrü uzun. Zira bırakın S10'u, Galaxy S8-S9 alsanız bile M14 gibi cihazlardan daha iyi deneyim yaşatacağı aşikar.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
İkinci el bi telefon bakıyorum güncelleme gelse bile yapmıyorum ben zaten gücümüz eski telefonlara yetiyo eski amiral gemileri ele alındığında daha bi ağır kalite hissi veriyo şuan poco x3 kullanıyorum çok büyük cihaz s9 s10e p20pro gibi cihazlara bakıyorum tek korkum günde 2 3kere şarja takarmıyım acaba telefonu sadece arama ve sosyal medyada az dolanmak için kullanıyorum

O bütçeyle alacağınız cihazların hiçbiri X3'den daha iyi olmaz hocam. Elinizdeki cihazın kıymetini bilin bence. Samsung falan yazanlar olmuş katiyen dikkate almayınız çok pişman olursunuz.

Biyolojik varlık değil bunlar. O cihazın 4-5 yıllık olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor. SoC'un gücüne bağlı hala kullanım ömrü uzun. Zira bırakın S10'u, Galaxy S8-S9 alsanız bile M14 gibi cihazlardan daha iyi deneyim yaşatacağı aşikar.

Teknoloji dünyasına ilişkin pek deneyiminiz yok anlaşılan? :D Bu tarz cihazlarda SoC gücünden ziyade sadece Soc değil diğer bileşenlerin sağlığı çok daha önemlidir. 5-6 yaşına gelmiş bir donanımın sağlığının idare eder seviyede olması bile mucizedir ki ikinci el diyorsunuz kim bilir o cihazın başından neler geçmiştir... Allah muhafaza konu sahibi arkadaş size uyup elindeki x3'ü verip S9 falan almaya kalkışır sonra kulaklarınız çok çınlar.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Samsung s10+, Samsung note 10 + hatta note 9, s9 plus bile mükemmel telefonlar. Temizini bulmak için çok araman lazım neden Samsung dersen seneler geçtikçe kalitesini koruyor. Xiaomi de ise mi 10t pro olabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tavsiye isterseniz de. Redmi Note 10 pro o fiyata alınabilecek en iyi telefon. Şarjı güzel ekran 120 Hz amoled. Hyper os alacak. YD bir tane sıfır bulursanız daha iyi.

Üst Alt