Çözüldü Escobar1945 hocamın yapacağı yeni ROM'un adı ULTİMATE oldu

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 86
  • Görüntüleme 7K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar, Sayın Escobar1945 hocam, bildiğinizi gibi, bugüne kadar EPİC ad altında rom yapıyordu...artık epic yok ve kendisi öncelikle Mido, eğer bazı sorunlar çözülürse, Max 2 Oxygen ve belki de ilerde, Max 3 Nitrogen için de alıştığımız ve beğeniyle kullandığımız romlar yapacak.

Bu romlara ben 2 isim önerdim....beğenirmisiniz, hangisini daha çok beğenirsiniz veya alternatif isim ne olsun?

Katılan ve fikrini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler...
Lütfen anketi oylayın...değişik isim öneriler ankete eklenecek..eklendikten sonra oylamayı unutmayınız

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Skorpi Hocam acaba bu yeni rom max 2 greeshan a rakip olurmu sizce

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Greeshan rakip olur ancak o da belki sayın Escobar1945 hocamın eline su dökemezler tabiri caizse

Oyla:

hayro56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
5
Öncelikle bu konu başlığında mesajı geçen herkese çok teşekkür ediyorum, takdir edersiniz ki isim bulmak tı amacımız ve bu önceliği de her zaman değerli büyüğüm ve hocam Skorpi ustadima verdim, çünkü kendisi benim gerçekten bu işlere adım atmamda bir fikir babasıdır ve ve öğretmenim dir,onun hakkını görmezden gelemem kim olursa olsun, anket sonuçları dışında alınan kararlar anket sahibini bağlar bunu hangi anlamda söylüyorum açıklık getireyim;ben istiyorum ki forum içinde önemli bir yere sahip olan konular (rom,mod, rehber) vs gibi beklenen ilgiyi görmüyor en basit bir örnek büyük emek veriyorum uğraşıyorum mensubu olmuş olduğum Epicteam adına rom çıkartıyorum koskoca forumda iki kişi bilemediniz üç kişi bunu kurup yorum yapıyor, ama biliyorum ki kullandığım cihazı kullanan pek çok arkadaşımız var ama ne ses var ne görüntü,biraz da emeğe saygıdan insan merak eder kurar beğenir yada beğenmez bir yorum da bulunur o da yok bu yüzden sebep aynı ilgi bu başlık altında rağbet görmediği gibi isim hakkını kendimiz belirlemekten yana kullandık...
Severek yaptığımız bu işte yalnız olmamak ümidiyle herkese teşekkür ediyorum hayırlı bol rom kurmalı günler dilerim Allah Twrp' yi açan ellerinize dert vermesin...,

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam ben bir mi6 kullanıcısı olarak her emeğinizin takdir Edip tebrik etmişimdir verdiğiniz emek için

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Öncelikle bu konu başlığında mesajı geçen herkese çok teşekkür ediyorum, takdir edersiniz ki isim bulmak tı amacımız ve bu önceliği de her zaman değerli büyüğüm ve hocam Skorpi ustadima verdim, çünkü kendisi benim gerçekten bu işlere adım atmamda bir fikir babasıdır ve ve öğretmenim dir,onun hakkını görmezden gelemem kim olursa olsun, anket sonuçları dışında alınan kararlar anket sahibini bağlar bunu hangi anlamda söylüyorum açıklık getireyim;ben istiyorum ki forum içinde önemli bir yere sahip olan konular (rom,mod, rehber) vs gibi beklenen ilgiyi görmüyor en basit bir örnek büyük emek veriyorum uğraşıyorum mensubu olmuş olduğum Epicteam adına rom çıkartıyorum koskoca forumda iki kişi bilemediniz üç kişi bunu kurup yorum yapıyor, ama biliyorum ki kullandığım cihazı kullanan pek çok arkadaşımız var ama ne ses var ne görüntü,biraz da emeğe saygıdan insan merak eder kurar beğenir yada beğenmez bir yorum da bulunur o da yok bu yüzden sebep aynı ilgi bu başlık altında rağbet görmediği gibi isim hakkını kendimiz belirlemekten yana kullandık...
Severek yaptığımız bu işte yalnız olmamak ümidiyle herkese teşekkür ediyorum hayırlı bol rom kurmalı günler dilerim Allah Twrp' yi açan ellerinize dert vermesin...,

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam öncelikle çabalarınız için çok çok teşekkürler,çok büyük emeğiniz var,bunu kimse göz arde edemez,ben kendi adıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.Merakla bekliyorum çıkaracağınız ultimate romu.Saygılar.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar, isimlerin her biri ayrı güzel olmuş bende maesTro dan yanayım
Affınıza sığınarak kendi fikrimi de sunmak istiyorum, sayın Skorpi üstadımız madem ki isim babası olacak ve kendisinin de izniyle neden ''Skorpi'' olmasın demek istiyorum ?

MIUI 10 Skorpi Beta 9.1.8.zip

Saygılar

Sent from my MIX 3 using Tapatalk

Oyla:

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Sayın Eskobar1945 hocam mi mix 2 içinde bir rom yapabilirmisiniz?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Yakın bir zamanda Xiaomi ile tanışmak nasip oldu gayette memnunum kullandığım bir cihazın bir Türk tarafından cihazıma yazılım geliştirmesi son derece heyecan verici ve beni ziyadesiyle mutlu edecektir
Nihayi bir kullanıcı olarak yapılabilecek bir şey varsa sahsım adına katılım ve katkıda bulunmak beni mutlu edecektir bilginize...

Oyla:
Üst Alt