Yardım Eposta sorunu

Sekko

Theme Designer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
117
Forum puanı
6.369
Epostada oturum açtığım günden sonraki mailleri görebiliyorum ve kişiyi yazarken öneri gelmiyor. Bu eposta uygulamasının yapabilecekleri mi bu kadar yoksa ben mi bir yerde yanlış yapıyorum? İki resim paylaştım biri eposta biri gmail. Gmail de daha ismi yazarken önceki mailler çıkıyor eposta uygulamasında hicbirsey çıkmıyor

Ekli dosyalar

XiaoMiu

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi6 - Sagit
Konular
176
Forum puanı
9.938
Epostada oturum açtığım günden sonraki mailleri görebiliyorum ve kişiyi yazarken öneri gelmiyor. Bu eposta uygulamasının yapabilecekleri mi bu kadar yoksa ben mi bir yerde yanlış yapıyorum? İki resim paylaştım biri eposta biri gmail. Gmail de daha ismi yazarken önceki mailler çıkıyor eposta uygulamasında hicbirsey çıkmıyor
Hocam burdan apk indirip manuel günceller mısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

You must be registered for see images attach

Sekko

Theme Designer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
117
Forum puanı
6.369
Hocam burdan apk indirip manuel günceller mısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam indirdim sorun devam ediyor. Tüm postalari senkronize etmesi gerekiyor ama sanki telefondaki eposta uygulamasına ilk girildiğinden sonrakileri senkronize ediyor gibi. Aslında günlük kullanım için problem değil fakat, bazen aylar önceki eski verdiğim fiyat tekliflerini bulup şimdiki kura göre düzenlemem gerekiyor bu sefer kalıyorum ortada. Gmailide bugün yükledim bayadır yoktu

XiaoMiu

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi6 - Sagit
Konular
176
Forum puanı
9.938
Hocam indirdim sorun devam ediyor. Tüm postalari senkronize etmesi gerekiyor ama sanki telefondaki eposta uygulamasına ilk girildiğinden sonrakileri senkronize ediyor gibi. Aslında günlük kullanım için problem değil fakat, bazen aylar önceki eski verdiğim fiyat tekliflerini bulup şimdiki kura göre düzenlemem gerekiyor bu sefer kalıyorum ortada. Gmailide bugün yükledim bayadır yoktu
Gmaille devam o zaman

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
104
Forum puanı
16.762
Hocam kullandığım versiyon ss de görüldüğü gibi ve Ayarlardan Postayı Eşitle kısmından Her Şey seçili hiç bir sorun yok.

Üst Alt