Rom Epic_Rom_MI MAX 2_MIUI9_8.2.8_Global_7.1 By Escobar1945

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Escobar1945 hocam eset romda bisey buldu önemlimidir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Herhangi etki edecek bir tehdit değil snaptube uygulamasından kaynaklı sonraki sürümde bunu kaldirabilirim yada guncellerim aynı sorun bende de var. Linux da derledim herhangi bir sorun olmaz hocam merak etmeyin...

EpicRom Developer Team

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Herhangi etki edecek bir tehdit değil snaptube uygulamasından kaynaklı sonraki sürümde bunu kaldirabilirim yada guncellerim aynı sorun bende de var. Linux da derledim herhangi bir sorun olmaz hocam merak etmeyin...

EpicRom Developer Team
Tamam hocam saolun.Bildirim cikip duruyorda,dosyayida silmiyor.romun tamamını silmemi istiyor.Ondan bi sorayim didim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Escobar1945 hocam, Rom'a resmen Aşık olmaya başladım, saatler geçtikçe, rom kendine gelmeye başlıyor......bir kaç gün sonrasını düşünemiyorum bile.....Naptınız bu roma Allah aşkına? Muhteşemsiniz, Size varolan Saygım 2 kat artmış durumda şu an itibariyle...iyiki varsınız hocam

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
hocam merhaba bizim max 2 var evde 1 hafta önce aldım. pek etliye sütlüye karışmam böyle konulardada hiç bilgim yoktur kör cahilim sizce bu yüklenmelimi yoksa normal kullanıcı gibi kullanmaya devam mı etmeliyim? birde kilit milit diyor ben basvurdumda kilide ne zaman acılcak 10 dk oldu onay sms gelmedi

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Sayın Escobar1945 hocam, Rom'a resmen Aşık olmaya başladım, saatler geçtikçe, rom kendine gelmeye başlıyor......bir kaç gün sonrasını düşünemiyorum bile.....Naptınız bu roma Allah aşkına? Muhteşemsiniz, Size varolan Saygım 2 kat artmış durumda şu an itibariyle...iyiki varsınız hocam

Yükledim hocam takipteyim

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba arkadaşlar sizlere MİMAX2 cihazı için yapmış olduğum EpicRom surumu ile karşınızdayım.Bu proje çalışmasında emeği geçen sevgili değerli buyuğum Sayın @Skorpi hocama çok teşekkur ederim,kendisi cihazını ve değerli vaktini ayırdığı için....
Rom taban olarak global surum uzerıne inşa edilmiştir full deodex rom dur gereksiz aplikasyonlar kaldırılmış ve sistem hızlandırılmıştır,Ayrıca bu surum ilk oduğu için ota update dosyası eklemedim sonraki surumde bunu ekleyeceğim.

Son 8.2.8 yapıya dayanarak
Çoklu Dil
Notifacation shade
Yuz tanıma eklendi
Full deodex rom
Gereksiz google uygulamaları temizlendi google play sabit
Çekirdek tweaks (boot.img'de çok az değişiklik)
MIUI Başlatıcı iyileştirmeleri
Kamera MOD'ları (daha iyi görüntü kalitesi)
Adaway sisteme entegre edilmiştir
Tüm Çin uygulamaları (bloatware) kaldırıldı
Gelişmiş Yeniden Başlat Menüsü (PowerMenu geliştirildi)
DolbyAtmos en son sürüme güncellendi
Xposed'ı destekliyor
Bazı Güzel Duvar Kağıtları eklendi
Bekleme ekranı klasörlerine gölge eklendi
Framework iyileştirildi
Daha fazla performans ve pil için gerekli patch ilave edildi
Ekstra zip ile merkezi saat modu verildi isteğe göre kullanım için
ve daha fazlası

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...
Kurulum öncesi lutfen full yedeğinizi alın bu şiddetle her yeni rom kurulumunda önerilir...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....
Epic romu indirin ve dahili belleğe aktarın.
Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Epic rom Zip dosyasını seçin.
.zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız. Özel ROM yükleme işlemini başlatmak için ekranın alt kısmında. Bu biraz zaman alabilir.
ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve cihazınızı yeniden başlatın.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

*Konuda yer alan Anlatım Sayın @Skorpi hocamın MIMAX2 Cihazında 25.02.2018 da denenmiş, çalıştığı doğrulanıp konuya eklenmiştir.
**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni ve sayın @Skorpi hocamı haberdar etmeniz yeterli

credit:
Teşekkurler @Skorpi
epic team
en.miui.com
jamflux,mrraines.pocarropa

Statusbar enabled zip

Statusbar disabled zip
yaptığınız işe saygım var hocam çok teşekkür ederim peki zor bir işlem mi bilmiyorum bir sorum var linage os saf android benzeri bir rom yapabilirmisiniz global romun çekirdeğini kullanarak içerisinde reklam olmasa aynı linage os gibi android 7 xda da açtığınız konuyuda gördüm şu anda aynı konudan 2 tane açtınız heralde :) xda da linage os 1-2 rom buldum onlarında bazı hataları var cevabınız için tekrar teşekkürler

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam merhaba bizim max 2 var evde 1 hafta önce aldım. pek etliye sütlüye karışmam böyle konulardada hiç bilgim yoktur kör cahilim sizce bu yüklenmelimi yoksa normal kullanıcı gibi kullanmaya devam mı etmeliyim? birde kilit milit diyor ben basvurdumda kilide ne zaman acılcak 10 dk oldu onay sms gelmedi
Siz şimdilik normal kullanıcı olarak devam edin lütfen

Yükledim hocam takipteyim

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
007 Tango.....daima takipte8=)haha--haha--

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
Siz şimdilik normal kullanıcı olarak devam edin lütfen

007 Tango.....daima takipte8=)haha--haha--

hocam max serisinin ağababalarındasınız size bi sorum olcak ben max 2 aldım ama max 3 cıkıcakmıs ne zamana cıkar acaba birde sizce ortalama fiyatı ne kadar olur. cihazdan memmunum ama yakın zamanda cıkarsa iade ediyim
[doublepost=1519681527,1519681431][/doublepost]büyük ekranı cok seviyorum hocam

takusar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi max 64gb
Konular
0
Değerli kardeşim Escobar epic roma mümkünse RR romda olduğu gibi birkaç özellik eklemen mümkün mü?Örneğin istediğimiz uygulamaları tam ekran yapmak gibi genişletilmiş masa üstü özelliği,pil simgesinin gizlenmesi,saatin orta konuma alınabilmesi gibi.Güzel ve sade rom için teşekkürler.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro