Rom Epic_Rom_HMN4X_Mido_V9.5.8.0_Global_Aroma_Stable_7.0

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Bende temalar uygulaması hiç yok..daha öncede bu sorunu yaşadım epic rom da..sırf bu yüzden ve arama sırasında ekran parlaklığı maximum olsn seçeneği ekleyin yazimi defalarca yazmama rağmen cvp bile verilmedi..temalar hiç yok bende..epic rom çok başarılı ama sinek küçük ama mide bulandırıyor..soğudum epic den acikcasi

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Ya gerçekten anlamakta güçlük zorluk çekiyorum romu yaptığımdan beri twrp giriş sayısını ve flasladigim patch zip lerin haddi hesabı yok ve bir defa bile veri kaybı yaşamıyorum bunu gerçekten nasıl yapıyorsunuz çok merak ediyorum lütfen bana anlatır mısınız rica etsem....

EpicRom Developer Team
Hocam aslında bende aynı fikirdeyim. Rom gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor. Tema için resimlerimi atıyorum. Şuanda sorun yok. Herşey sorunsuz çalışıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Hocam playstore dan QUİCKshortcut maker uygulamasını indirip tema nın apk sını çıkarmayı dener misiniz ?
Bende temalar uygulaması hiç yok..daha öncede bu sorunu yaşadım epic rom da..sırf bu yüzden ve arama sırasında ekran parlaklığı maximum olsn seçeneği ekleyin yazimi defalarca yazmama rağmen cvp bile verilmedi..temalar hiç yok bende..epic rom çok başarılı ama sinek küçük ama mide bulandırıyor..soğudum epic den acikcasi

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Temiz kurulum yapıldı. Hiç bir ek uygulama vs yüklenmedi. Telefon kapanıp açıldıktan sonra temalar için indirme kısmı gitti. Aynı şekilde duvar kağıtları için market kısmıda.

Aynı romu ben kurdum ve şuan kullanıyorum. Bendede sorun yok hocam. Bir yerlerde yanlış yapıyor olabilirsiniz.

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Böyle bir saçmalık olamaz kusura bakmayın..bir rom sıfır kurulumda böyle başlamaz..belki ben cahildim bilmiyorum ince ayarları düzeltemiorum..yani neden böyle fanteziler aranıyor..epic bnm için bir numaraydi ama son zamanlarda bu tür ufak şeyler yüzünden yok olmak üzere..temalar root Explorer aracılığı ile sistem/app içinde var ama menüde yok

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52

Kurulum yaparken aroma Installer ile her modu denedim hiç birinde kurulum sonrası eksik uygulamalar yok bunu da geçiyorum tema uygulaması bir tek bizim foruma has bir şey oldu anlam veremiyorum yabancı kullanıcılardan hiç bir olumsuz geri dönüşüm yok kullanmak zorunda değil kimse isteklerinize göre de rom yapacak kadar vaktim yok kusura bakmayın iyi forumlar dilerim

EpicRom Developer Team

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Hocam ilk defa rom kurmuorum ki aklınıza gelen her romu kurmusumdur..ve en beğendiğim epic ancak son iki seferde temalar sorununu çözemedim yardımcı da olmuşlar bende sorun yok diyip durumlar..yok işte kardeşim yok
Aynı romu ben kurdum ve şuan kullanıyorum. Bendede sorun yok hocam. Bir yerlerde yanlış yapıyor olabilirsiniz.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Hocam bence biraz ağır oluyor. Romun geliştiricisi Escobar1945 hocama da saygısızlık yapmayalım. İngilizce olan kısımları hocamızın vermiş olduğu zip i indirip twrp ile flashladıktan sonra Türkçe oluyor. @Escobar1945 hocam o kadar kısıtlı zamanında bizleri boş bırakmıyor. Bu şekilde hitap etmemiz doğru olmaz. Ufacık bir ayarı da kendimiz yapabiliriz.

Umarım beni anlarsınız.

Şimdiden teşekkürler..
Böyle bir saçmalık olamaz kusura bakmayın..bir rom sıfır kurulumda böyle başlamaz..belki ben cahildim bilmiyorum ince ayarları düzeltemiorum..yani neden böyle fanteziler aranıyor..epic bnm için bir numaraydi ama son zamanlarda bu tür ufak şeyler yüzünden yok olmak üzere..temalar root Explorer aracılığı ile sistem/app içinde var ama menüde yok

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Dmekki var hocam, bende ilk defa rom kurmuyorum. Bendeki cihazda sizin cihazın aynısı. Peki bende neden bir sorun yok?
Hocam ilk defa rom kurmuorum ki aklınıza gelen her romu kurmusumdur..ve en beğendiğim epic ancak son iki seferde temalar sorununu çözemedim yardımcı da olmuşlar bende sorun yok diyip durumlar..yok işte kardeşim yok

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Ağır bişey yok hocam..geri bildirim istiyorlar bizde söylüyoruz ama çözüm yok son zamanlarda cvp bile verilmiyor..bakın epic global beta konusunda da yazdım..temalar yok diye bunda da ayni..neyse uzatmadan bitirim.. emeğinize sağlık halen epic her rom dan iyidir diyorum ama sogudum açıkcasi

Üst Alt