Rom Epic_Aroma_HMN4X_mido_v9_8.4.19_Escobar1945

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
O kadar rom denedim en stabil ve hızlı çalışanı bu. 8.4.19 u yüklemek çok zor. Sürekli telefonu döngüye sokuyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
epic rom tüm cihazlar için olsa keşke

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
Bu sitede denediğim 50 ye yakın rom dan en stabil ve sıfır hatalı ve en iyi çalışanı bu. Yüklemede zorluk çekiyordum. Onun da çözümünü buldum. İndirdiğiniz rom içindeki twrp yi ayıklayıp yükleyin önce. Sonra romu kurun. Yoksa kurulum da E3004 hatası veriyor

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Bu sitede denediğim 50 ye yakın rom dan en stabil ve sıfır hatalı ve en iyi çalışanı bu. Yüklemede zorluk çekiyordum. Onun da çözümünü buldum. İndirdiğiniz rom içindeki twrp yi ayıklayıp yükleyin önce. Sonra romu kurun. Yoksa kurulum da E3004 hatası veriyor
Diğer bir konuda bu romu onermistin ama bu bahsettiğin sorunla karşılaşırsak twrp nasıl ayikliyoruz kısaca bahseder misin?

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
Diğer bir konuda bu romu onermistin ama bu bahsettiğin sorunla karşılaşırsak twrp nasıl ayikliyoruz kısaca bahseder misin?
İndirdiğin rom u bilgisayara at. İçine bak. Karıştır biraz bulursun. Ordan bulup çıkar telefonun içine at. Telefonunda twrp yüklü ise ordan imaj yükle yi seçip bu twrp yi flaşla. Sonra yeniden başlatıp romu kur

underzero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
sonadanalı3535 hocam sizin dediğiniz şekilde yaptım oldu. yoksa E3004 hatası veriyordu sürekli kurulmuyordu.teşekkürler.

sonadanalı3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
Erdal
Konular
1
sonadanalı3535 hocam sizin dediğiniz şekilde yaptım oldu. yoksa E3004 hatası veriyordu sürekli kurulmuyordu.teşekkürler.
Rica ederim. Kullan bakalım. Güzel akıcı bir romdur. Bende tesadüfen buldum çözümü. Karıştıra karıştıra oldu. Güzel bir twrp dir bu. Diğerlerinden farklı duruyor görsel olarak

Üst Alt