Rom Epic rom ota güncelleme alan tek custom rom

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Son sürümü kurdum android 8 olarak geldi. Fakat dolby atmos desteklemiyor diye tekrar full wipe atıp bir önceki sürüm 8.9.20ye döndüm cihaz bootloopta kaldı. :) Başlangıç ekranı geliyor ama 3-5 saniye sonra reset atıyor.

Sadece rom kuruyorum olmadı, üstüne lazy flashladım olmadı. TWRP falan giriyor sıkıntı yok geçemedim bir türlü. :) Cihazı komple sildim full wipe yaptım ama yemiyor, nasıl geçeriz bunu. ?

EDİT: son versiyonu tekrar kurdum ve cihaz açıldı. :) Ama eski sürümde bootloop oluyor. Çözeriz onuda şimdilik h.sonuna kadar böyle idare edelim.

Son düzenleme:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Bend2 sıkıntı olmadı kurdum hepsini ama yüz tanıma olmadığı için miroom a döndüm.

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Bend2 sıkıntı olmadı kurdum hepsini ama yüz tanıma olmadığı için miroom a döndüm.

Son sürümü bende kurdumda 8de dolby çalışmadığından bir önceki sürüme düşmek istedim olmadı cihaz bootloopa geçiyor. :) Okuduğum kadarıyla mi flash ile eu rom atıp ondan sonra eski sürümü yeniden kurmam lazım. Başka yol bulamadım. :?

Blackson74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
SonOfBlack
Konular
0

telefonu denemeye vaktim olmadı, pek kullanmadım işlerim vardı ama yaklaşık 18 saat oldu wifi açık, şarj sadece 90'a düştü, ağzım açık kaldı bu işe..

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6

telefonu denemeye vaktim olmadı, pek kullanmadım işlerim vardı ama yaklaşık 18 saat oldu wifi açık, şarj sadece 90'a düştü, ağzım açık kaldı bu işe..

Bu sürümü bende yüklemiştim dolby kurmak istedim telefona bi haller oldu, tekrar korkumdan eskiye dönüş yaptım. Siz iyice test edebildinizmi, tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. Birde bu epic rom cular nerde arkadaş kimseden çıt çıkmıyor.

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
Valla ben kuramadım. Telefon sürekli epic logo ekranda dönüp duruyor.

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Ben son çıkan 11'li 2 versiyonu kurdum fakat dolby yüzünden 8.9.20 versiyona geri döndüm. :) Android 8 oldu son 2 güncellemeyle fakat dolby sağlıklı çalışmıyor yada hiç çalışmıyor, yani en azından bende çalışmadı. :D

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Şu anda telefonumda 8.11.20 sürümünü kurdum ancak temalara tıklayınca uygulama sonlandırıldı hatası veriyor. Sebebi nedir acaba ve bir çözümü var mı ?

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Şu anda telefonumda 8.11.20 sürümünü kurdum ancak temalara tıklayınca uygulama sonlandırıldı hatası veriyor. Sebebi nedir acaba ve bir çözümü var mı ?
Rom dosyasını indirdiğin yerde themefix dosyası var onu indir install et düzeliyor.

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Rom dosyasını indirdiğin yerde themefix dosyası var onu indir install et düzeliyor.
Teşekkürler hocam. İlk başta farklı bir sürüm için olan fix dosyasını indirmişim. Şu anda halloldu.

Son düzenleme:
Üst Alt